Kane sa zapojil do tréningového procesu Tottenhamu: Neobávam sa, že by mal problém s motiváciou

Harry Kane (vľavo) sa teší so spoluhráčmi po strelení góluHarry Kane (vľavo) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu Zdroj: TASR/AP/Jon Super

LONDÝN - Kapitán anglickej futbalovej reprezentácie Harry Kane sa zapojil do tréningového procesu v Tottenhame Hotspur. Má šancu stihnúť otváracie stretnutie svojho klubu v novom ročníku Premier League, Spurs privítajú v nedeľu o 17.30 SELČ majstrovský Manchester City.

Dvadsaťosemročný útočník chýbal minulý týždeň na predsezónnych kondičných testoch. Rozhneval tým fanúšikov Tottenhamu, keďže celé leto sa špekulovalo o jeho záujme prestúpiť práve do City. Teraz však dokončil päťdňovú karanténu v tréningovom centre a podľa trénera Nuna Espirita Santa je všetko v poriadku.

"Pripravuje sa, tréning máme aj v sobotu a uvidíme, či bude hrať proti City. Musíme si to premyslieť a rozhodnúť sa. Neobávam sa, že by pri ktoromkoľvek hráčovi bol problém s motiváciou hrať za Tottenham. Je to významný a fantastický klub, všetci by sme mali byť hrdí, že doň patríme," citovala Santa agentúra AP.

Viac o téme: Tottenham Hotspur Harry Kane
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR
Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy