VIDEO McGregor tentoraz vyčíňal na odovzdávaní hudobných cien: V strede konfliktu aj Megan Fox

 Conor McGregor Conor McGregor Zdroj: SITA/Evan Agostini/Invision/AP

BRATISLAVA - Conor McGregor znova rozhneval značnú časť fanúšikov, tentoraz nielen z prostredia MMA. Zápasník zaplnil stránky v amerických médiách kvôli konfliktu s hudobníkom Machine Gun Kellym, ktorý je okrem svojej hudobnej produkcie známy aj tým, že je priateľom Megan Fox.

McGregor mal podľa prvotných správ požadovať od interpreta spoločnú fotografiu, no bol odmietnutý, pričom legendárneho zápasníka mala následne ochranka interpreta odtlačiť. Jeho reakciou bolo hodenie pohára smerom k priateľovi Megan Fox. Zástupcovia Conora McGregora neposkytli presné vyjadrenie, prečo ku konfliktu prišlo, no samotný McGregor prezradil, že si nie je celkom istý, čo sa stalo. Následne povedal, že o umelcovi vie len to, že je priateľom Megan Fox. 

Kritika od zápasníkov a komunity MMA na seba nenechala dlho čakať. Jorge Masvidal sa na sociálnej sieti dokonca posmešne vyjadril, aby The Triller (organizácia, ktorá usporiadala zápasy bratom Paulovcom) zorganizovala zápas McGregora a Machine Gun Kellyho, pričom by stavil svoje peniaze na hudobníka. 

 

Machine Gun Kelly sa pri následných otázkach novinárov k celej situácii odmietol vyjadriť vcelku štýlovo. 

 

Viac o téme: Conor McGregor
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy