Vémola posiela Kinclovi odpoveď, ktorá sa mu páčiť nebude: To hovado má tu drzosť...

Karlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehruKarlos Vémola uštedril Milanovi Ďatelinkovi jasnú prehru Zdroj: Oktagon MMA

BRATISLAVA - Ďalším v rade, z borcov, ktorí čakajú na duel s Karlosom Vémolom bude rozhodne Patrik Kincl. Bývalý neúspešný vyzývateľ šampióna welteru KSW Roberta Soldiča, totiž reagoval na Vémolovu poznámku, v ktorej sa vyjadril, že Kinclovi chýba vo vnútri oktagonu srdiečko. Čo mal ukázať aj v zápase s "Terminátorom", v ktorom Kincl prehral.

Vémola sa k slovám skúseného českého borca vyjadril vcelku jasne. Keďže Kincl naznačil, že spraví všetko pre to, aby si od organizácie vypýtal odvetu. ,,To hovado prehralo a má tu drzosť ma vyzývať, namiesto aby zaliezol a začal sa pripravovať na ďalšie zápasy. Je celá škála ľudí, ktorí ma vyzývali za posledné roky, stojí na mňa dlhý rad. Jediných, ktorých som vyzýval ja sú Attila a Buday. Kincl ma absolútne nezaujíma, to je moje posledné vyjadrenie. Ľudia si moju pozorosť musia zaslúžiť, určite si ju nezaslúžia tým, že prehrajú.

Rovnako ma nezaujíma ani Pešta, ale pokiaľ by v zápase s Puetzom zobral titul, tak ma zaujímať bude. Zaujímajú ma len víťazi a nie frajeri čo prehrali. Sústredím sa na to, aby som sa vratil späť, aby som získal späť titul v 84-ke, potom na zápas s Marpo-m a potom uvidíme kto tam bude ďalej ako Pešta, Buday, Attila, teda veľkí chlapci, s ktorými má zmysel zápasiť," konštatoval Vémola. 

 

Viac o téme: Karlos Vémola Patrik Kincl Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy