VIDEO Slovákov potopila v Španielsku penalta v 88. minúte: Urobte si na ňu vlastný názor!

Jaroslav KentošJaroslav Kentoš Zdroj: Profimedia

SEVILLA - Slovenskí futbaloví reprezentanti do 21 rokov prehrali v piatkovom stretnutí C-skupiny kvalifikácie ME 2023 na pôde favorizovaných španielskych rovesníkov 2:3. V Seville dvakrát viedli gólmi Jána Bernáta a Filipa Lichého, domáci však v závere otočili vývoj duelu vďaka dvom premeneným jedenástkam.

Mladí Slováci majú po druhej prehre za sebou naďalej na konte tri body a figurujú na štvrtej priečke. Najbližšie sa predstavia v domácom prostredí, v utorok o 16.30 h privítajú v Nitre vrstovníkov z Malty. Španielsko vedie tabuľku s plným počtom 9 bodov.

Zostrih zápasu (sporný moment začína v čase 3:16):

Hlasy /zdroj: www.futbalsfz.sk/:

Jaroslav Kentoš, tréner SR 21: "Myslím si, že sme podali veľmi dobrý výkon. Chlapcov chválim za prístup, nasadenie a plnenie taktických pokynov. Prehra mrzí vzhľadom na to, že sme dvakrát viedli. K penaltovým situáciám sa zatiaľ nebudem vyjadrovať."

Peter Pokorný, kapitán SR 21: "Ťažko sa mi hodnotí, lebo sme to nezvládli výsledkovo. Môžeme však byť hrdí na to, ako sme bojovali. Dvakrát sme viedli, škoda, že sme to nedotiahli. Také detské chyby v obrane by sa nám nemali stávať. Ukázali sme však, že vieme hrať aj so silnými súpermi."

Viac o téme: Slovensko 21 Španielsko 21 Jaroslav Kentoš Peter Pokorný
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: YouTube Selección Española de Fútbol (SeFutbol)
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy