VIDEO Najväčšie slovenské derby predčasne ukončili: Výtržnosti sa preniesli na hraciu plochu!

Na snímke bitka medzi fanúšikmi Slovana a SpartakaNa snímke bitka medzi fanúšikmi Slovana a Spartaka Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

TRNAVA - Šláger 11. kola futbalovej Fortuna ligy medzi FC Spartak Trnava a ŠK Slovan Bratislava sa v nedeľu nedohral. Hlavný rozhodca Filip Glova ho predčasne ukončil po dlhej prestávke, ktorú spôsobili výtržnosti fanúšikov. Priaznivci oboch táborov vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k fyzickým konfrontáciám.

Približne po štvrťhodine hry prerušili priamy súboj o prvé miesto v tabuľke diváci, ktorí vtrhli na hraciu plochu a došlo medzi nimi aj k fyzickým konfrontáciám. Po potýčkach musel jedného z fanúšikov priamo na trávniku ošetrovať zdravotnícky personál a odniesli ho na nosidlách.

 

 

Situácia v hľadisku sa upokojila, až keď policajní ťažkoodenci vypratali sektor hosťujúcich podporovateľov, ktorí naďalej používali pyrotechniku. Hráči oboch mužstiev čakali v kabínach, po dlhej pauze vyšiel Glova z tunela a gestom ukončil stretnutie. Na ihrisku sa na chvíľu objavili aj futbalisti Spartaka a pozdravili svojich priaznivcov. Ich ultras skupina Southside Trnava v najslávnejšom slovenskom derby oslavovala 20. výročie.

Fotogaléria k článku Počet fotiek: 10
Viac o téme: FC Spartak Trnava ŠK Slovan Bratislava
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Športky
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy