Attila zhodnotil výkon Lajoša a reagoval na situáciu po zápase: Jasné, že ľudia mudrujú...

Lajoš Klein v zápase s Nickom LandwehromLajoš Klein v zápase s Nickom Landwehrom Zdroj: Instagram/Ľudovít Klein

BRATISLAVA - Attila Végh bol v Amerike, aby podporil a koučoval pri oktagone v zápasoch Lajoša Kleina a Martina Budaya. Obom vyšiel zhodou okolností v jeden týždeň dôležitý duel v UFC. Zatiaľčo sa Budayovi podarilo zvíťaziť nad Lorenzom Hoodom v Dana White´s Contender Series, po čom dostal zmluvu na 4 zápasy, Lajoškovi jeho zápas nevyšiel podľa predstáv.

Prvý borec zo Slovenska v UFC podľahol Nateovi Landwehrovi v treťom kole na submisiu (Anaconda Choke). "Lajoš bol tak dobre pripravený, dlho som nevidel tak dobre pripraveného. Mal v Sanforde veľmi dobrú prípravu, zápasil so špičkami v obore. Hovoril, že to nemôže byť prehratý zápas. Na vážení som videl, že Lajoš je silnejší, hovoril som si, že ho musí roztrhnúť,"

"Začal zápas, prvé kolo bolo okej, v treťom kole bol moment, kedy buď dostal čistý úder na hlavu, alebo sa vysílil počas škrtenia. Nevedeli sme si dať odpoveď na to, čo sa stalo. Určite si sadneme celý tým, pozrieme si to päťkrát a rozanalyzujeme si to. Jediný problém tam mohol byť len v hlave. Zlom mohol nastať, keď vyšiel zo škrtenia a jeho súper následne všetko trafil. Bolo nám to veľmi ľúto, no ideme ďalej, to je MMA. Jasné, že ľudia sú múdri a mudrujú, ale keby vyhral, tak je najväčší král a keď prehráš, tak si najväčší k*r. Ľudia by ho mali podržať a nie ho zhejtovať, treba podržať človeka v tom zlom," konštatoval Attila v MMA LETEM SVĚTEM #217

Viac o téme: UFC Attila Végh Martin Buday
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy