VIDEO kurióznej a prísnej žltej karty: Rozhodcovi sa nepáčili technické kúsky talentovaného futbalistu

Maurício uvidel od hlavného rozhodcu prísnu žltú kartuMaurício uvidel od hlavného rozhodcu prísnu žltú kartu Zdroj: Twitter

BRATISLAVA - Brazílsky futbalista Maurício z tímu Sport Club Internacional bol potrestaný za naozaj kuriózny dôvod. Talentovaný hráč obdržal žltú kartu v zápase Internacionalu proti Athletico Paranaense za údajné znevažovanie hry.

Počas posledných desať minút zápasu brazílskej Serie A medzi spomínanými tímami Internacional a Athletico Paranaense (2:1) sa Maurício rozhodol potešiť oči divákov brilantnou technikou. Záložník dribloval s loptou vo vzduchu, pričom celá situácia vyzerala neškodne. V jeho blízkosti nebol žiadny protihráč a Mauríciovu techniku ocenili diváci potleskom.

Keď sa však lopta dostala do autu, Maurício obdžal od hlavného rozhodcu žltú kartu. Ten vo svojej správe napísal, že hráčovi udelil žltú kartu, lebo vraj preukázal neúctu k hre. Futbaloví fanúšikovia na internete okamžite adresovali kritiku na adresu rozhodcov, keďže práve Brazília je považovaná za rodisko futbalových kúzelníkov ´joga bonito´.

Čo by na to asi povedal taký Ronaldinho?!

 

Viac o téme: Mauricio Sport Club Internacional
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter
  • Zdroj: Športky
 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy