Kincl reagoval na upútavku Oktagonu, v ktorej sa mu Pirát vyhráža uspaním: Skôr ma to pobavilo...

Samuel „Pirát“ Krištofič si v hlavnom zápase večera zaistil vstupenku do fináleSamuel „Pirát“ Krištofič si v hlavnom zápase večera zaistil vstupenku do finále Zdroj: OKTAGON UNDERGROUND

BRATISLAVA - Oktagon len pred pár hodinami zverejnil video, v ktorom Pirát povedal pár slov smerom k nastávajúcemu a očakávanému duelu o titul strednej váhy proti Patrikovi Kinclovi, ktorý sa uskutoční 30.12. V šikovne spracovanom videu si slovenský borec servítku pred ústa rozhodne nedával.

"Kincl prišiel po prehre a myslí si, že bude kráľom Oktagonu, no ja plávam v týchto vodách už veľmi dlho a toto mu nedovolím. Mám tu svojich psychopatov, takže verím, že O2 Aréna bude viac moja ako Kinclova. Zistí, že v standupe bude mäkký na mňa, bude ma chcieť zobrať na zem. Takedown odmietnem, ten tlak bude tak enormný, že nebude mať kam utiecť. Prvé kolo bude knokaut. Patrik priprav sa na to, 30.12 budeš knokautovaný a zobudíš sa až po novom roku!," oznámil fanúšikom Samuel "Pirát" Krištofič. 

Nedávny titulový vyzývateľ KSW zareagoval o pár hodín. "Pirátove vyjadrenie ma samozrejme neminulo. Nechystám sa spadnúť do nejakého lacného trash talku. Osobne ma to nijak neurazilo, skôr ma to pobavilo. Je celkom ľahké robiť ramená medzi ploticami (druh ryby) a nikdy sa nevydať do hlbokých vôd medzi veľké ryby. Osobne sa ma viac dotkla časť o O2 aréne. Že ju vraj majú ovládnuť jeho fanúšikovia. To si nechá česko-slovenská "kinclarmy" líbit? Teraz to už nie je môj fight, ale je to náš spoločný fight!," napísal na sociálnej sieti skúsený český borec. 

Viac o téme: Samuel Krištofič Patrik Kincl Oktagon MMA
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy