VIDEO Ďalší fantastický výkon! Cristiano Ronaldo rozhodol o triumfe United hetrikom

Cristiano Ronaldo pomohol hetrikom k výhre Manchestru United nad NorwichomCristiano Ronaldo pomohol hetrikom k výhre Manchestru United nad Norwichom Zdroj: SITA/AP/Jon Super

MANCHESTER - Cristiano Ronaldo zabezpečil hetrikom triumf futbalistov Manchestru United nad Norwichom 3:2. V stretnutí 33. kola anglickej Premier League otvoril skóre v 7. minúte po chybe domácej obrany V 32. minúte zvýšil Portugalčan po rohovom kope na 2:0. "Kanárici" dokázali na Old Trafforde vyrovnať, no Ronaldo v 76. minúte rozhodol presným priamym kopom s pomocou žrde.

Arsenal Londýn prekvapujúco prehral na pôde Southamptonu 0:1. O jediný gól sa postaral tesne pred prestávkou po rohovom kope poľský stopér Jan Bednarek.  Arsenal klesol na 6. miesto tabuľky o skóre za Manchester United, odohral však o zápas menej.

Watford prišiel v nadstavenom čase druhého polčasu  o cenný bod pri záchranárskych prácach v súboji s Brentfordom pri prehre 1:2. V 96. minúte rozhodol Pontus Jansson. Slovenský stredopoliar Juraj Kucka odohral za Watford celý duel.

Tottenham Hotspur prehral na domácom trávniku s Brightonom 0:1. O jediný gól duelu sa v 90. minúte postaral Leandro Trossard. Brighton ukončil štvorzápasovú víťaznú sériu Spurs.