Fight Night Challenge prinesie nabitú kartu: Na tlačovke bolo niekoľkokrát horúco!

Fight Night Challenge 2Fight Night Challenge 2

BRATISLAVA - Organizácia Fight Night Challenge chystá druhý galavečer, na ktorom sa v pästnom súboji predstavia nielen profi športovci ale aj celebrity. V hlavnom zápase, ktorý organizácia ohlásila už na svojej prvej akcii v decembri sa proti sebe postavia raperi Separ a Majk Spirit.

"Chcem dokázať všetkým, no hlavne sebe, že rovnako ako dokážem bojovať myšlienkami a slovami v muzike, dokážem bojovať aj päsťami a srdcom v ringu," konštatoval Majk Spirit, ktorý sa za prípravou vydal aj do Thajska, kde mimochodom trávil čas aj predtým. Separ trénuje so zápasníkom MMA Marekom Bartlom v OFA Gym Bratislava. "Musel som upraviť celý režim. Veľa ľudí hovorí o tom, že je to hrané, ale každý z nás to má odmakané. Určite títo ľudia, ktorí naozaj fightujú sú pre nás veľká motivácia," konštatoval Separ pred médiámi, ktorý pred samotnou tlačovkou Spirita pri jeho boxerskom tréningu jemne vysmial. "Včera som bol piť, lebo mama mala oslavu, ale dnes by som zalapoval lepšie kamarát,"sa spomínalo v texte na instagrame Separa. "Reálne trénujem polroka, obaja sme nováčikovia v tom, bude to o tom, kto má väčšie srdce. Obidvaja makáme na tom, aby to bol kvalitný výkon, je to veľká česť vystupovať v jednom ringu, kde má zápas aj Attila a ostatní bombardéri,"  dokončil Spirit.


Lístky na galavečer si môžete zakúpiť priamo TU!


 

Ďalším očakávaným duelom bude rozhodne súboj Molocha s Rytmusom, ktorého na začiatku tlačovky pochválil speaker Karlos Vémola za to, že s ním odsparoval šesť kôl pred začiatkom konferencie. "Ideme si dať trošku športu, ukážeme si kto má lepší skills. Kto má lepšiu ranu, lepšiu kondičku, takto to beriem. Určite nejdem do toho s tým, že by som mal v hlave niečo spred desiatich rokov. Mohol by som robiť trashtalk, ale protirečil by som si, každý zápas čo som mal, tak som sa snažil ukázať v prvom rade športový prístup," konštatoval Rytmus, ktorý spomenul aj dávnejší raperský spor medzi oboma umelcami. 

Attilu Végha čaká súboj s Emanuellom Newtonom, s ktorým má skóre v MMA vyrovnané 1:1 z organizácie Bellator, v ktorej bol Attila šampión. Newton sa mal pôvodne predstaviť na prvom gala organizácie FNC, no pre chorobu nemohol pricestovať. "Celý čas sme boli v zápasoch hore, viem aké má ruky. Najhoršie je, že mení guardy, je to pre mňa seberovný súper, jednoducho idem do toho, aby som ho zestrelil," konštatoval Attila Végh. 

Na karte nebude chýbať ani Pirát, ktorý sa postaví trénerovi z Kings Gym Bratislava Matejovi Kiralymu alias "Kirymu". Kiry mal pritom dávnejšie nazvať Piráta kolotočárom. "Attilka mi volal, že súper to zrušil, že či mám niekoho, s kým by som chcel mať zápas. Najprv mi nikto nenapadol, potom mi napadol Kiry, pretože tam bol kolotočár a iné veci. Keď si charakter a rovný človek, tak by nerobil čo robil on. Takže som sa rozhodol, že za tú opovážlivosť musí dostat do hlavy. Vypýtal som si ho a viem viem, že som lepší, šikovnejší, krajší," povedal Pirát, ktorý priznal, že sa obaja už stretli v sparingoch. "Keď si charakter, v tomto smere by si mohol Samuel pouvažovať nad tým, kto je charakter. Akcia totiž vždy vyvoláva reakciu," odpovedal Kiry. 

 

Viac o téme: Rytmus Moloch Vlavo Majk Spirit Petr Kareš Alex Cverna FNC Separ
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy