Boj o titul či derby na PML 3: Chochlíková sa chystá znova žiariť, tentoraz v Brne!

Monika Chochlíková sa stala majsterkou sveta v thajskom boxeMonika Chochlíková sa stala majsterkou sveta v thajskom boxe Zdroj: Archív Monika Chochlíková

BRATISLAVA - Postojárska organizácia PML pod taktovkou skúsených promotérov Tomáša Tadlánka, Roba Kajánka, Jirku Apeltauera či Lukáša Jirkovského pripravuje v poradí už tretí galavečer, ktorý sa bude konať v Brne. V ringu sa podľa posledných správ znova predstaví okrem Denisa Farkaša z Oktagonu, Ivana Barteka či Melvina Maného aj kráľovná slovenského stand-upu Monika Chochlíková.

Monika si posledne poradila na Oktagon 32 v zápase MMA s Alessandrou Pajuelo na body. Predtým dokázala triumfovať aj nad Giuliou Chinello a víťaznú stopu za sebou zanechala aj v Bellatore, čo je v MMA svetová dvojka. Aj napriek úspechom v zmiešaných bojových umeniach je stand up jej srdcovkou, v ktorom je majsterkou sveta a európy.

Okrem Moniky sa môžeme tešiť na súboj o prvého šampióna organizácie PML, ktorým vzíde zo súboja Melvin Mané vs Ivan Bartek vo váhe do 93 kilogramov. Na nabitej karte sa predstaví aj borec Oktagonu Denis Farkaš, ktorý počas kariéry v Brne dlho pôsobil a domáce publikum rozhodne poteší aj vyostrený derby-súboj. V ňom si chce zmerať sily Jan Juríček z Jetsaamgym Brno proti Ivovi Crhákovi, ktorý sa predstavil na Oktagon Underground a trénuje v klube Muay Thai Brno. Zaujímavosťou je, že Jan si tento súboj doslova vyžiadal u organizátorov. 

Viac o téme: Monika Chochlíková Denis Farkaš PML Melvin Mané Ivan Bartek Ivo Crhák
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: športky/Robert Kmeťo

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy