Hokejbalisti nenašli premožiteľa: Slovensko vybojovalo titul na MS v kategórii Masters!

Slovenskí hokejbalisti vybojovali titul na majstrovstvách sveta v kategórii MastersSlovenskí hokejbalisti vybojovali titul na majstrovstvách sveta v kategórii Masters Zdroj: Facebook ISBHF - International Street & Ball Hockey Federation

KLADNO - Slovenskí hokejbalisti vybojovali titul na majstrovstvách sveta v kategórii Masters. Na turnaji štartovali hráči nad 40 rokov a Slováci na ňom nenašli premožiteľa.

Podujatím prešli bez jedinej prehry, vo finále zdolali Kanadu 3:0. Tretí skončil výber Kanady Saskatchewan po triumfe nad Českom 6:5. Úspech Slovenska podčiarkli ženy Ladies Slovakia, ktoré zdolali v zápase o bronz Češky 3:1.