VIDEO Regenda si v zámorí robí výborné meno, Nemec pri debute odohral cez dvadsať minút

Pavol Regenda v drese AnaheimuPavol Regenda v drese Anaheimu Zdroj: Twitter/Anaheim Ducks

NEW YORK - Slovenský hokejista Pavol Regenda si v prípravnom zápase pred štartom novej sezóny NHL pripísal na konto asistenciu. Anaheim však prehral na ľade San Jose 4:5. Regenda odohral 17:08 min a na bránku Sharks vyslal dve strely.

New Jersey Devils v zostave so Šimonom Nemcom zdolali New York Islanders 4:1. Slovenský obranca strávil na ľade 20:37 min a zaznamenal mínusový bod.

Tampa s Erikom Černákom prehrala na ľade Caroliny 1:5. Slovenský bek mal minutáž 17:44 a do štatistík mu pribudla mínuska.

Halák inkasoval dva góly

New York Rangers v bránke s Jaroslavom Halákom prehrali na štadióne Bostonu Bruins 2:3 po predĺžení. Halák odchytal 32 minút, mal 14 úspešných zákrokov a inkasoval 2 góly.

Jaroslav Halák inkasuje gól Galéria fotiek (3) Zdroj: SITA/AP/Charles Krupa

Calgary s Adamom Ružičkom prehralo na ľade Seattlu Kraken 0:3. Slovenský útočník absolvoval 19:25 min a mal mínusový bod.