Fanúšikovia si vychutnali šesťgólové divadlo: To napokon ovládol hviezdami nabitý Paríž

Lionel Messi a Kylian Mbappé oslavujú presný zásah ArgentínčanaLionel Messi a Kylian Mbappé oslavujú presný zásah Argentínčana Zdroj: SITA/AP/Armando Franca

PARÍŽ - Futbalisti Paríža ST. Germain zvíťazili v 26. kole francúzskej Ligue 1 nad FC Nantes 4:2. Úradujúci majstri v prvom polčase stratili dvojgólový náskok, no napokon potvrdili úlohu favorita.

V 60. minúte opäť zabezpečil PSG vedenie Danilo a v nadstavenom čase sa presadil Kylian Mbappé. Na čele tabuľky majú Parížania deväťbodový náskok pred Olympique Marseille, ktorý odohral o zápas menej. Racing Lens remizoval s OSC Lile 1:1.

Ligue 1 - 26. kolo:
Paríž St. Germain - FC Nantes 4:2 (2:2)
Góly: 12. Messi, 17. Hadjam (vlastný), 60. Danilo, 90+2. Mbappé – 31. Blas, 38. Ganago

Racing Lens - OSC Lile 1:1 (1:0)
Góly: 41. Fonte (vlastný) - 69. David

Viac o téme: Paríž St. Germain FC Nantes