Weiss bol napriek víťazstvu nahnevaný: Nemôžu to ťahať v každom zápase tí istí!

Tréner Slovana Vladimír Weiss Tréner Slovana Vladimír Weiss Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

PODBREZOVÁ - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vyhrali v dueli 2. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy v skupine o titul na ihrisku FK Železiarne Podbrezová 2:1. Gólovo sa presadili Vernon De Marco a v druhom polčase rozhodol po chybe domáceho brankára Andre Green.

"My sme si prišli po tri body, ktoré sme potrebovali. S týmto cieľom sme do Podbrezovej cestovali, hoci sme vedeli, že to nebude jednoduché po emočnom európskom zápase doma vo štvrtok. Nastúpili sme proti dobrému súperovi. Podbrezová má svoj herný plán, svoj systém. Nebráni sa to niekedy ľahko. Vyhrali sme, s tým som spokojný," povedal po zápase tréner Slovana Bratislava Vladimír Weiss st.. 

Napriek tomu však nevynechal kritiku k hráčom, ktorí dostali šancu. "Niektorí hráči, ktorí dostali šancu, musia hrať lepšie. Povedal som im to cez polčas, aj po zápase. Hlavný cieľ tohto zápasu bol zisk troch bodov, ten sme aj splnili, takže v tomto zmysle som spokojný. Nemôžu však ťahať v každom zápase tí istí desiati hráči. Na to som nahnevaný.

"Piati hráči, ktorí boli čerství, musia ukázať viac kvality i viac chcenia. V Podbrezovej sa nezbierajú body ľahko, takže z tohto pohľadu to bol pre nás aj emočne ťažký zápas po tom štvrtkovom dueli. Musíme však hrať lepšie.“

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava FK Železiarne Podbrezová Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy