Udržal Zlaté Moravce vo Fortuna lige: Je rozhodnuté o budúcnosti Ivana Galáda

Na snímke tréner FC ViOn Zlaté Moravce Ivan GaládNa snímke tréner FC ViOn Zlaté Moravce Ivan Galád Zdroj: TASR/Roman Hanc

ZLATÉ MORAVCE - Ivan Galád nebude pokračovať vo funkcii trénera futbalistov FC ViOn Zlaté Moravce. Vo fortunaligovom tíme konči aj jeho doterajší asistent Gergely Geri. Informovala o tom oficiálna webová stránka Zlatých Moraviec.

Galád prišiel do Vionu začiatkom októbra minulého roka a podaeilo sa mu splniť cieľ udržať tím v najvyššej slovenskej súťaži. Zlaté Moravce sa zachránili medzi elitou vďaka domácemu víťazstvu 3:0 v barážovej odvete s Tatranom Prešov. Galádovi i Gerimu 31. mája vypršali platné kontrakty,

"Keďže Ivan Galád vidí svoju budúcnosť vo vzdelávaní trénerov na Slovenskom futbalovom zväze, chce ďalej kráčať touto cestou. V budúcnosti má ale samozrejme dvere k červeno-modrým kedykoľvek otvorené.

Práve pre spomínané vzdelávanie si v zime do realizačného tímu priviedol ako svojho budúceho nástupcu Gergelyho Geriho. Ten mal ViOn prevziať od leta, kde mala pokračovať kontinuita. Geri však prijal ponuku iného klubu a pri Žitave pokračovať nebude," uviedol klub na svojom webe.

Viac o téme: Ivan Galád FC ViOn Zlaté Moravce
  • Autor: © Zoznam
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy