Stačila im iba jedna jediná strela a bolo vymaľované: Bývalý obranca Podbrezovej zarmútil Nemecko

Na snímke vľavo hráč Trnavy Fabian Miesenböck a hráč Podbrezovej Jakub Piotr KiwiorNa snímke vľavo hráč Trnavy Fabian Miesenböck a hráč Podbrezovej Jakub Piotr Kiwior Zdroj: TASR - Lukáš Grinaj

KRAKOW - Futbalisti Poľska zvíťazili v piatkovom prípravnom zápase vo Varšave nad Nemeckom 1:0. O jediný gól sa postaral po polhodine hry hlavou bývalý obranca Podbrezovej a Žiliny Jakub Kiwior.

Bola to jediná strela domácich na bránu, favorit ich celkovo prestrieľal vysoko 26:3 (10:1 na bránu), no nedokázal prekonať brankára Wojciecha Szczesného.

Nemecko tak čaká na výhru už tri zápasy. Srbsko otočilo duel s Jordánskom z 1:2 na 3:2, v 88. minúte rozhodol svojím druhým gólom v stretnutí striedajúci Dejan Joveljič.

Hráči Peru zvíťazili v Busane nad domácou Kórejskou republikou 1:0. O jediný gól sa postaral v 11. minúte Bryan Reyna. Švédski reprezentanti vyhrali doma v Štokholme nad Novým Zélandom 4:1, keď už v prvom polčase otočili z 0:1 na 3:1. O dva góly domácich sa postaral Jesper Karlsson.