Súperovi nepomohla ani absencia Lionela Messiho: Argentína potvrdzuje formu majstrov sveta

Argentínsky futbalista Leandro Paredes (tretí sprava) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu Argentínsky futbalista Leandro Paredes (tretí sprava) sa teší so spoluhráčmi po strelení gólu Zdroj: TASR/AP/Tatan Syuflana

BRATISLAVA - Futbalisti Argentíny zvíťazili v pondelkovom prípravnom zápase v Jakarte nad Indonéziou 2:0. V zostave úradujúcich majstrov sveta chýbal kapitán Lionel Messi.

Argentínčania sa dostali do vedenia v 38. minúte, keď sa presadil Leandro Paredes. V druhom polčase upravil Cristian Romero na konečných 2:0. Mužstvo trénera Lionela Scaloniho uspelo aj v druhom prípravnom zápase.

Vo štvrtok triumfovalo v repríze osemfinále vlaňajšieho svetového šampionátu, ktorá sa hrala v Pekingu, nad Austráliou 2:0. Jordánsko si poradilo s Jamajkou 2:1, keď sa v druhom polčase presadili Mahmoud Al-Mardi a Ali Olwan.