KVÍZ Kde bolo, tam bolo, žila raz jedna Bundesliga: Nech sa vám páči, poďme si zasúťažiť

Zdroj: Getty Images

BRATISLAVA - Haló, nachádzajú sa v našom publiku nejakí oduševnení nadšenci Bundesligy? Určite áno. Liga, ktorá sa môže pýšiť azda najbúrlivejšou atmosférou a najlepšími väzbami medzi klubmi a ich fanúšikmi, oslavuje tento rok rovnú 60-ku. Čože je to šesťdesiatka, keď v Bundeslige vysoko je nastavená latka? Veru tak.

A latku sme nastavili aj my v kvíze, ktorý vás otestuje o čosi nižšie. Je zostavený naozaj tak, aby ste si potrápili svoje mozgové závity a neprešli ho príliš jednoducho. Navyše, dnes máme na Slovensku sviatok, čo znamená, že by ste sa nemali nikam ponáhľať.

Preto si k chutným raňajkám vezmite mobily/notebooky (áno, vieme, pri jedle sa nepatrí pozerať do obrazovky, ale nateraz vám odpustíme) a poďte vypĺňať. V komentároch sa môžete pochváliť, ako sa vám darilo a či ste nebodaj dosiahli stopercentnú úspešnosť. Veľa šťastia a zdaru, drahí priatelia!

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

Viac o téme: Bayern Mníchov Thomas Müller Schalke 04 Borussia Dortmund Borussia Mönchengladbach Robert Lewandowski Bundesliga 1. FC Norimberg Eintracht Frankfurt Gerd Müller Sepp Maier
 • Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg
 • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy