FOTO Tvrdý odkaz mierený na najvyššie miesta Slovana: Čo je zhnité v štáte belasom?

Transparent fanúšikov Slovana Bratislava a tréner Vladimír Weiss st.Transparent fanúšikov Slovana Bratislava a tréner Vladimír Weiss st. Zdroj: Športky - SITA/Jana Birošová, TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava vyhrali v nedeľňajšom stretnutí 6. kola Niké ligy nad Podbrezovou 3:2, keď skóre otočili dvoma gólmi v nadstavení.

Počas zápasu nespokojní fanúšikovia vytasili transparent, ktorým reagovali na štvrtkovú potupnú porážku 2:6 proti Aris Limassol. "Čo je zhnité v štáte belasom? Nulová koncepcia, žiadna vízia, výbuchy v Európe. Kto prevezme zodpovednosť?" adresovali fanúšikovia belasých vedeniu a hráčom.

Priaznivci belasých opúšťali štadión už počas zápasu, čím dali najavo nulovú satisfakciu so súčasným dianím v klube. Na ich konanie reagoval po skončení duelu aj tréner Slovana Vladimír Weiss st. a nebol nadšený.

"My sme tu niečo pre nich odrobili, ľudia chodia, som za nich vďačný, aj fanklubu, ale kľačať pred nimi nikdy nebudem a ani sa nebudem nechávať urážať.”

 

 

"Nemám 18 ani 30. Za rok mám 60. Vášne má človek vekom iné. Áno, bol som emočne mimo, ale aj oni ušli. Neviem, čo bolo napísané na plagáte. Fanúšik má ale povzbudzovať a stáť za hráčmi, aj keď sa nedarí. Vo veľkých kluboch to tak je a my sme veľký klub," zhodnotil niekdajší tréner slovenskej i gruzínskej futbalovej reprezentácie.

Fanúšik by mal podporovať svoj kub v dobrom i zlom, ale taktiež má plné právo na slušné vyjadrenie názoru v klube. Aj vo veľkých kluboch sa tak deje - stačí sa pozrieť na protesty fanúšikov Manchestru United proti majiteľom Glazerovcom. Belasým srdciarom sa nemožno čudovať, že sršia nespokojnosťou. Začiatok v lige viac ako neslávny, európske leto sa skončilo blamážou na Cypre.

Uvidíme, čo prinesie futbalová jeseň, v ktorej sa Slovan predstaví v základnej skupine Európskej konfrenčnej ligy - jeho súpermi budú LOSC Lille, Olimpija Ľjubľana a KÍ Klaksvík.

Na snímke fanúšikovia Slovana Galéria fotiek (15) Transparent bratislavských fanúšikov smerom k vedeniu Slovana Zdroj: TASR/Martin Baumann
 

Viac o téme: ŠK Slovan Bratislava FK Železiarne Podbrezová Vladimír Weiss st.
  • Autor: © Zoznam
  • Twitter/Tomáš Kotlárik
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy