KVÍZ Kde bolo, tam bolo, žila raz slovenská futbalová repre: Poznáte celý jej pútavý príbeh?

Na snímke druhý vľavo tréner slovenských futbalistov Francesco CalzonaNa snímke druhý vľavo tréner slovenských futbalistov Francesco Calzona Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Septembrový kvalifikačný termín je tu a my sme sa rozhodli, že je potrebné naladiť sa na dvojzápas s Portugalskom a Lichtenštajnskom, čo vy na to?

Tehelné pole je pred piatkovým šlágrom proti Portugalsku beznádejne vypredané. Veď kto by nechcel vidieť Cristiana Ronalda, Rafaela Leaa, Bruna Fernandesa alebo Bernarda Silvu? Bez ohľadu, či idete na zápas, alebo si ho pozriete doma, či v pube s priateľmi, na moment sa zastavte.

Ako sa stalo na Športkách zvykom, pripravili sme si pre vás kvíz a tento týždeň sa bude týkať národného mužstva, vedeného Francescom Calzonom. Tak sa ukážte, v akom stave sú vaše futbalové vedomosti.

11 otázok, jednoduchších, náročnejších, nechajte sa prekvapiť nad tým, čo sme pre vás vydumali. Zoznámite sa s aktuálnymi i historickými zápoleniami našej futbalovej reprezentácie. Trúfnete si na plný počet?

{{ poll.title }}

 • {{ question.text }} *
 • Vyhodnotenie
  Úspešnosť
  {{ succeeded.percent }}%
  Počet správnych odpovedí
  {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

 

Viac o téme: Marek Hamšík Slovensko Slovenská futbalová reprezentácia Kvíz Francesco Calzona Kvalifikácia ME 2024
 • Autor: © Zoznam/Ondrej Herceg, Martin Turčin
 • Zdroj: Športky

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy