VIDEO Zimomriavkové momenty z Belehradu: Novak v opojení emócií, od dojatia sa rozplakal

Novak Djokovič (v strede) drží trofej pre víťaza US OpenNovak Djokovič (v strede) drží trofej pre víťaza US Open Zdroj: SITA/AP/Marko Drobnjakovič

BELEHRAD - Večeras je naša fešta, večeras se vino pije. Fiesta, oslava, zábava, v srbčine či chorvátčine nazývané fešta. Alebo inak povedané, oslava Novaka Djokoviča a srbskej mužskej basketbalovej reprezentácie, ktorá získala na svetovom šampionáte strieborné medaily.

Belehrad, hlavné mesto Srbska, včera oslavoval, pretože na rodnú hrudu sa vrátili hrdinovia, ktorí im znovu spôsobili radosť a satisfakciu. Na balkóne mestskej radnice sa objavil Djokovič aj s basketbalovou reprezentáciou. Víťaz US Open 2023 priniesol so sebou trofej pre víťaza newyorského grandslamu a užíval si ovácie zaplneného námestia.

Noleho opantali emócie a nechýbali slzy. Je obdivuhodné i rešpektuhodné, že Novak neváhal a do Belehradu priletel okamžite po skončení turnaja, aby mohol oslavovať doma. Podobne ako Nikola Jokič, úradujúci víťaz NBA s Denverom Nuggets. Keď v júni vyhral NBA, rýchlo sa pobral domov, aby stihol konské dostihy, ktorých je fanúšikom.

Viac o téme: Novak Djokovič Belehrad
  • Autor: © Zoznam
  • VIDEO: Twitter/yerikilyassov, AleksDjuricic
  • Zdroj: Športky

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy