VIDEO Šialený koniec zápasu v Ríme: Brankár strelil vyrovnávajúci gól v závere nadstavenia!

Výbuch radosti po góle brankára Lazia RímVýbuch radosti po góle brankára Lazia Rím Zdroj: SITA/AP/Andrew Medichini

RÍM - Futbalisti Lazia Rím remizovali s Atléticom Madrid 1:1, keď sa o vyrovnávajúci gól v 95. minúte postaral brankár Ivan Provedel.

V stretnutí E-skupiny Ligy majstrov vyhrávalo Atlético Madrid na pôde Lazia Rím 1:0 po góle Barriosa, no tím z večného mesta zachránil remízu v piatej minúte nadstaveného času vďaka presnému zásahu Provedela.

Z triumfu sa tešili aj Slováci Dávid Hancko a Leo Sauer, ich Feyenoord vyhral nad Celticom 2:0. Úvodný gól strelil z priameho kopu Stengs, v 76. minúte sa presadil aj Jahanbakhsh. To už hostia dohrávali bez vylúčených Lagerbielkeho a Holma. Hancko odohral celý zápas, Sauer prišiel na ihrisko v 89. minúte a odkrútil si debut v LM.

E-skupina:
Feyenoord Rotterdam - Celtic Glasgow 2:0 (1:0)
Góly: 45.+2 Stengs, 76. Jahanbakhsh, ČK: 64. Lagerbielke, 68. Holm (obaja Celtic). Rozhodoval: Peljto (BaH.)