VIDEO Drahá NHL opäť raz zabávala: Diváci v Štokholme si prišli na svoje

Radosť hokejistov TorontaRadosť hokejistov Toronta Zdroj: TASR/AP/Claudio Bresciani/TT

ŠTOKHOLM - Hokejisti Toronta Maple Leafs triumfovali aj vo svojom druhom stretnutí NHL Global series v Štokholme. V nedeľnom zápase zvíťazili nad hráčmi Minnesoty Wild 4:3 po predĺžení.

Minnesota išla do vedenia už v 3. minúte zásluhou Jona Merrilla, o desať minút neskôr však Toronto využilo presilovku a bolo vyrovnané. Misky váh sa do konca úvodnej tretiny preklopili v prospech "javorových listov", keď sa presadil Matthew Knies.

V záverečnej tretine išlo Toronto do dvojgólového vedenia po strele Morgana Riellyho, Minnesota však dokázala v priebehu troch minút vyrovnať a zápas poslala do predĺženia. O triumfe Toronta napokon rozhodol William Nylander.