Ten Hag to schytal od legendy United: Toto červení diabli nezažili už viac ako 30 rokov!

Erik ten Hag počas súboja s West HamomErik ten Hag počas súboja s West Hamom Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

LONDÝN - Futbalisti West Ham United zvíťazili doma nad trápiacim sa Manchestrom United 2:0.

Hostia natiahli v lige sériu bez víťazstva na tri zápasy, "kladivári" uspeli v treťom zo štyroch uplynulých duelov. O ich triumfe rozhodli v 72. minúte Jarrod Bowen a o šesť minút neskôr Mohammed Kudus.

"Červení diabli" dokázali vyhrať len raz v uplynulých siedmich zápasoch a v predošlých štyroch ani raz neskórovali. To sa im stalo prvýkrát od roku 1992.

Paul Scholes, bývalý úspešný hráč klubu po sobotnom zápase v televíznom prenose uviedol: "Taktika trénera ten Haga v zápasoch u súpera ja naivná."

Striedajúci Christian Eriksen, Sergio Galéria fotiek (6) Zdroj: SITA/AP/Kirsty Wigglesworth

West Ham sa posunul na šieste miesto neúplnej tabuľky Premier League o dva body pred Manchester United.