Šanca aj pre slovenských fanúšikov: Zverejnili dôležitú informáciu o lístkoch na MS v hokeji 2024

Na snímke českí a slovenskí fanúšikovia povzbudzujú v derby zápaseNa snímke českí a slovenskí fanúšikovia povzbudzujú v derby zápase Zdroj: TASR/Martin Baumann

PRAHA - Organizátori tohtoročných hokejových majstrovstiev sveta v Prahe a Ostrave uvoľnia v utorok do predaja vstupenky na jednotlivé stretnutia.

Podľa tlačovej správy budú k dispozícii aj lístky na české zápasy, v sieťach Ticketportal a Ticketmaster budú k dispozícii od 10 hodín.

Doteraz boli k dispozícii len takzvané denné balíčky; od októbra organizátori šampionátu predali takmer 400-tisíc vstupeniek, bezmála 65 percent z celkovej predajnej kapacity.

Za cenu 2390 korún bude možné v utorok zakúpiť vstupenky aj na štvrťfinále, v ktorom by sa mal predstaviť český tím. V prípade postupu zo základnej časti totiž národný celok vstúpi do play-off vo štvrtok 23. mája od 20.20 h.

"V histórii majstrovstiev sveta sa ešte nestalo, že by český národný tím zostal pred bránami play-off. Ak chcú fanúšikovia fandiť domácim hokejistom, mali by si zaobstarať vstupenky na "pražské" štvrťfinále čo najskôr," uviedol šéf ticketingu MS Martin Gremlica.

Svetový šampionát v Prahe a Ostrave sa bude konať od 10. do 26. mája.

Viac o téme: Česko MS v hokeji Lístky
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy