Prvá FOTO po páde v Jasnej: Petra Vlhová sa fanúšikom prihovorila s barlami!

Na snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová ďakujeNa snímke slovenská lyžiarka Petra Vlhová ďakuje Zdroj: TASR/Martin Baumann

BRATISLAVA - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová po nepríjemnom zranení odletela do Švajčiarska, kde ju čakajú konzultácie s lekármi po zranení, ktoré utrpela po páde v sobotných pretekoch v Jasnej. Jej otec Igor Vlha potvrdil, že ju v blízkom období čaká operácia.

Po včerajšom ďakovnom odkaze fanúšikom za podporu, sa dnes Vlhová opäť prostredníctvom sociálnej siete prihovorila svojim verným. Na prvej fotografii po nešťastnom páde sa objavila po boku svojho priateľa Michala Kyselicu, ktorý v náročných chvíľach stojí po jej boku.

"Cesta vrátiť sa späť ako silnejšia práve začala," uviedol pár na sociálnej sieti k fotografii s barlami. 

Vlhová utrpela po páde v pretekoch Svetového pohára v Jasnej poranenie väzov v pravom kolene a sezóna sa pre ňu skončila. Dvadsaťosemročná Slovenka spadla na domácom svahu v Jasnej ešte v prvom úseku trate, zo zjazdovky ju zviezli na záchranných saniach a následne transportovali vrtuľníkom na vyšetrenie do nemocnice v Ružomberku. 

Vlhová sa vo vojenskej nemocnici v Ružomberku podrobila viacerým testom, fanúšikom odkázala: "Ďakujem všetkým za obrovskú podporu. Verím, že všetko zvládnem. Budem bojovať o čo najskorší možný návrat na lyže."

Viac o téme: Petra Vlhová Jasná Igor Vlha Michal Kyselica
  • Autor: © Zoznam/
  • Instagram/Petra Vlhová, Michal Kyselica
  • Zdroj: TASR, Športky

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy