196 štartov a 32 gólov: Ružomberok si poistil ťahúňa ofenzívy, všetko sa udialo veľmi rýchlo

Na snímke zľava Henry Addo (Žilina) a Štefan Gerec (Ružomberok) bojujú o loptuNa snímke zľava Henry Addo (Žilina) a Štefan Gerec (Ružomberok) bojujú o loptu Zdroj: TASR/Daniel Stehlík

RUŽOMBEROK - Vedenie futbalového klubu MFK Ružomberok si poistilo člena svoje ofenzívy Štefana Gereca. S 31-ročným hráčom, ktorý v najvyššej slovenskej súťaži má na svojom konte 196 štartov a 32 gólov, podpísalo nový kontrakt do 31. mája 2026.

"Všetko sa udialo veľmi rýchlo. Takisto, čo sa týka našej dohody. Netajím, určite ma potešilo, že klub prišiel s takouto ponukou polroka pred naplnením mojej doterajšej zmluvy. O to viac, že v závere jesene som kvôli zraneniu, problémom so slabinami, nehrával. Dodalo mi to povzbudenie, novú energiu," uviedol Gerec, ktorý prvý do ružomberského klubu prišiel v roku 2008.

Potom bol aj na niekoľkých hosťovaniach a táto sezóna je jeho siedma, ktorú v centre dolného Liptova ťahá od začiatku a pravidelne hráva. V súťažnom ročníku 2022/2023 bol s deviatimi gólmi dokonca najlepší strelcom Ruže. Ján Svrček.

Viac o téme: MFK Ružomberok Štefan Gerec
  • Autor: © Zoznam/
  • Facebook/MFK Ružomberok
  • Zdroj: TASR

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy