Sezóna je za dverami, zvládnete ostrú skúšku z Formuly 1? Otestujte sa v našom KVÍZE

Pilot Red Bullu Max Verstappen počas predsezónnych testov v BahrajnePilot Red Bullu Max Verstappen počas predsezónnych testov v Bahrajne Zdroj: SITA/AP/Darko Bandic

BRATISLAVA – Nový ročník Formuly 1 je už za dverami a my sme sa rozhodli, že by nebolo odveci naladiť sa na úvodnú Veľkú cenu Bahrajnu. Najlepšie formou kvízu.

Kráľovná motoršportu počas zimnej pauzy ani trochu nelenila, práve naopak, priniesla mnoho spektakulárnych udalostí. Ktorá zarezonovala najviac? Pre väčšinu z vás asi prestup Lewisa Hamiltona do Ferrari, že? Alebo koniec Günthera Steinera v Haase? Kauza Andretti? Tradičné predstavovačky a predsezónne testy? A čo nový monopost Red Bullu?

Budeme radi, ak si nájdete chvíľku, zabudnete na všetky starosti i povinnosti a otestujete si vedomosti v našom kvíze o efjednotke. Pri mnohých otázkach sa určite zapotíte, iné zvládnete ľavou-zadnou, no a v nejednom prípade vám bohate postačí použiť zdravý sedliacky rozum.

Ako vždy, v komentároch sa môžete pochváliť, ako sa vám darilo a či ste nebodaj dosiahli magickú stopercentnú úspešnosť. Inak povedané – 20/20.

Ďakujeme vám za priazeň a želáme veselú formulovú sezónu, drahí priatelia!

{{ poll.title }}

  • {{ question.text }} *
  • Vyhodnotenie
    Úspešnosť
    {{ succeeded.percent }}%
    Počet správnych odpovedí
    {{ succeeded.count }}/{{ questions.length }}

Viac o téme: Red Bull Fernando Alonso Lewis Hamilton Christian Horner Formula 1 Ferrari McLaren Mercedes Suzuka Max Verstappen Veľká cena Bahrajnu Kvíz Nico Hulkenberg Lando Norris Alpine Oscar Piastri Zandvoort Laurent Mekies Adrian Newey Stake F1 Team Kick Sauber Visa Cash App RB

Súvisiace články

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy