Ak si nedajú bacha, môžu sa škaredo popáliť: Trénerský maestro varuje Real pred Mbappém

Francúzsky útočník Kylian MbappéFrancúzsky útočník Kylian Mbappé Zdroj: SITA/AP/ Matthieu Mirville

MADRID - Bývalý tréner Realu Madrid Vicente del Bosque varoval svojho bývalého zamestnávateľa pred rizikami príchodu Kyliana Mbappého z Paríža Saint-Germain.

O presune francúzskeho reprezentanta do La Ligy sa hovorí v posledných týždňoch stále hlasnejšie a podľa niektorých zdrojov už ide o viac-menej hotovú vec. Podľa skúseného 73-ročného Španiela je mimoriadne dôležité, aby sa napriek podpisu hráča veľkosti Mbappého zachovala v tíme bieleho baletu rovnováha a zdravá atmosféra.

"Je to skvelý hráč, ale prichádza do tímu, ktorý hrá v poslednom období veľmi dobre. Som si istý, že bude ešte lepší ako teraz, ale Real musí byť opatrný, lebo už teraz má kvalitný tím.

Real Madrid nemôže nikto podceňovať. Mbappé príde do fungujúceho mužstva, ale niet pochýb o tom, že prinesie niečo navyše," uviedol del Bosque v interview pre Flashscore.

"Mám dojem, že majú zdravú skupinu hráčov, skvelú partiu, všetci spolu vynikajúco vychádzajú, čo je naozaj veľmi dôležité. Spôsob, akým Carlo riadi svoj tím, mi pripadá ideálny. Dobré prostredie a správna atmosféra sú veľmi dôležité, pretože bez toho sa nedá víťaziť," dodal del Bosque, ktorý s Los Blancos ako tréner siahol na dva ligové tituly a dva ušaté poháre Ligy majstrov.

Informoval portál Tribalfootball.com.

Viac o téme: Real Madrid Paríž Saint-Germain Vicente del Bosque La Liga Kylian Mbappé
  • Autor: © Zoznam/
  • Zdroj: Športky, tribalfootball.com

Súvisiace články

Staršie správy

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy
Staršie správy