EURO 2024 Neuveriteľný zákrok Hancka: VIDEO Belgicku ukradol čistý gól aj za cenu nárazu!

Dávid Hancko zabránil istému gólu a potom si udrel hlavu o nohu Denisa VavraDávid Hancko zabránil istému gólu a potom si udrel hlavu o nohu Denisa Vavra Zdroj: Profimedia

FRANKFURT - Slovenskí futbalisti zvíťazili vo svojom úvodnom zápase E-skupiny ME nad favorizovaným Belgickom 1:0.

Vo Frankfurte skóroval ako jediný v siedmej minúte krídelník Ivan Schranz. Slovákov dvakrát zachránil pred inkasovaným gólom systém VAR, ktorý odhalil v prvom polčase ofsajd Romelua Lukakua a v závere aj ruku Loisa Opendu.

Fantastický zákrok previedol v 62. minúte Dávid Hancko, ktorý vykopol istý gól z bránkovej čiary. Následne tvrdo narazil do kolena Denisa Vavra a otrasený zostal ležať na zemi. Napokon však zápas dohral.

Viac o téme: Slovensko Belgicko EURO 2024 Dávid Hancko
  • Zdroj: TASR, športky