Higuaín chváli spoluprácu s Benzemom: Bolo to vidieť

Gonzalo Higuaín a Karim BenzemaGonzalo Higuaín a Karim Benzema Zdroj: SITA

MADRID - V zápase Ligy majstrov medzi Realom Madrid a Dinamom Záhreb nastúpili v útočnej formácii domáceho tímu Karim Benzema a Gonzalo Higuaín. Francúzsky reprezentant strelil dva góly a argentínsky zakončovateľ pridal jeden presný zásah. Obaja sa veľkou mierou pričinili o víťazstvo "bieleho baletu" 6:2 a navzájom si pochvaľovali vzájomnú spoluprácu.

"S Benzemom sme si skvele rozumeli. Myslím si, že na ihrisku to bolo dostatočne vidieť," uviedol pre oficiálnu stránku úradujúceho španielskeho vicemajstra Higuaín a pokračoval: "Zápas proti Dinamu bol pre nás veľmi dôležitý. Mňa osobne potešilo, že sa mi v ňom podarilo skórovať. Aj napriek tomu, že sme nastúpil v pozmenenej zostave, odohrali sme kvalitné stretnutie a to je podstatné."

Tréner José Mourinho nechal odpočívať niektorých svojich kľúčových zverencov vrátane kanoniera Cristiana Ronalda či brankára Ikera Casillasa. Portugalský kouč navyše hneď po polčasovej prestávke poslal na ihrisko trojicu nových hráčov, v tom čase už Real viedol presvedčivo 4:0.