Chelsea dala v Ligovom pohári 6 gólov, Manchester City končí

John Terry, Ronald Zubar a brankár Ross TurnbullJohn Terry, Ronald Zubar a brankár Ross Turnbull Zdroj: SITA

LONDÝN - Tretie kolo anglického Ligového pohára - Capital One Cupu - bolo konečnou pre úradujúceho majstra Manchester City. Zverenci Roberta Manciniho podľahli na domácej pôde Aston Ville 2:4 po predĺžení, aj keď dvakrát vyhrávali.

Dvoma gólmi sa blysol hosťujúci Agbonlahor, ktorý najprv v 70. minúte vyrovnal na 1:1 a v predĺžení potvrdil triumf presným zásahom na 4:2. Do streleckej listiny sa v drese Villans zapísal aj N’Zogbia a vlastný gól si pripísal Barry. Za Citizens otvoril skóre Balotelli a v druhom polčase dostal tím do vedenia Kolarov, ale napokon to nestačilo.

Manchester City - Aston Villa 2:4 po predĺžení (1:0, 2:2)
Góly: 27. Balotelli, 64. Kolarov - 59. Barry (vlastný), 70. Agbonlahor, 96. N’Zogbia, 113. Agbonlahor

Manchester City: Pantilimon - Nastasicč, Toure, Lescott (74. Džeko), Kolarov - Milner, Barry, Suarez (62. Sinclair), Razak (106. Helan) - Tévez, Balotelli.

Oveľa lepšie si počínala Chelsea, ktorá na Stamford Bridge deklasovala druholigový Wolverhampton 6:0, pričom tréner Di Matteo dal príležitosť viacerým náhradníkom a mladíkom. Do streleckej listiny sa postupne zapísali Cahill, Bertrand, Mata, Romeu, Torres a Moses.

Chelsea - Wolverhampton 6:0 (3:0)
Góly: 3. Cahill, 7. Bertrand, 17. Mata, 52. Romeu (pok. kop), 57. Torres, 70. Moses

Chelsea: Turnbull - Azpilicueta, Cahill, Terry, Bertrand - Romeu, Ramires (59. Oscar) - Moses, Mata (69. Marin), Piazon - Torres (78. Hazard).

• Zdroj: športky, ts, dailymotion.com