Del Piero oslávil 800. zápas gólom a triumfom Sydney FC

Alessandro Del Piero slávil 800. zápas gólomAlessandro Del Piero slávil 800. zápas gólom Zdroj: SITA

SYDNEY - Taliansky futbalista Alessandro Del Piero v službách austrálskeho klubu FC Sydney oslávil svoj jubilejný 800. zápas v kariére gólom.

Bývalý reprezentant v 58. minúte z jedenástky vyrovnal skóre duelu proti Perthu Glory a o 12 minút rozhodol o triumfe klubu zo Sydney Brett Emerton. Pred vyše 22-tisícovou diváckou kulisou na olympijskom štadióne otvoril skóre v 18. minúte Travis Dodd.

Útočník Emile Heskey, ďalšie známe meno, ktoré v tejto sezóne vstúpilo do austrálskej ligy, strelil oba góly Newcastlu Jets pri triumfe nad Melbourne Victory (2:1). Bývalý anglický reprezentant dal v štyroch dueloch už štyri góly.

• Zdroj: TASR, youtube