Weiss prihral na gól pri výhre Pescary, parádny obrat Juventusu

Momentka zo zápasu Pescara - CataniaMomentka zo zápasu Pescara - Catania Zdroj: gazzetta.it

RÍM - Futbalisti Pescary vyhrali v zápase 18. kola talianskej Serie A na domácom štadióne nad Cataniou 2:1. Na prvý gól domácich prihral slovenský reprezentant Vladimír Weiss, ktorý hral v základnej zostave až do 79. minúty. Domáci rozhodli o triumfe v nadstavenom čase, keď sa trafil Eugenio Romulo.

Ešte dramatickejší priebeh mal duel Cagliari - Juventus, kde úradujúci majster prehrával až do 75. minúty. Dvoma gólmi po riadnom hracom čase však potvrdil svoju silu aj prvé mieste v tabuľke.

Pescara Calcio - Catania Calcio 2:1 (1:1)
Góly: 23. Celik, 90.+4 Romulo - 36. Barrientos, 14.000 divákov.

Cagliari - Juventus 1:3 (1:0)
Góly: 16. Pinilla (z 11 m) - 75. a 90.+ Matri, 90.+ Vučinič, ČK: 65. Astori (Cagliari), hralo sa na neutrálnej pôde v Parme

• Zdroj: SITA, TASR, youtube, dailymotion