Foto dňa - Hokejisti HC '05 iClinic Banská Bystrica zvíťazili nad hráčmi HK Nitra 3:2 po predĺžení v utorňajšom prvom finálovom stretnutí najvyššej slovenskej súťaže Tipsport ligy. "Barani" predĺžili svoju víťaznú sériu nad Nitranmi už na 15 zápasov, "corgoni" naposledy nad týmto súperom triumfovali 8. septembra 2017.

Najnovšie zo Športiek

Real Madrid CF -
Real Madrid - Bayern Mníchov: Online prenos z odvety semifinále Ligy majstrov

MADRID - Po včerajšku poznáme prvého finalistu Ligy majstrov pre ročník 2023/24, dnes sa k nemu pridá jeden z dvojice Real Madrid - Bayern Mníchov. Rovnako...

Foto Strieľajúci Kylian Mbappé a
Dortmund prvým finalistom Ligy majstrov: Mbappé a ďalšie hviezdy PSG sa opäť nezmohli ani na gól

PARˇIŽ - Futbalisti Borussie Dortmund sa stali prvými finalistami Ligy majstrov. V utorkovej semifinálovej odvete zvíťazili na trávniku Paríža St. Germain...

Hokejisti Kanady
Maďari sa proti Kanade nezmohli ani na gól, Poliaci so slovenským koučom v generálke na MS neuspeli

BRATISLAVA - Kanadskí hokejisti zvíťazili v generálke na MS v Česku nad domácim Maďarskom 4:0.

Video Na snímke v strede
Video
VIDEO Okamžitá reakcia po poslednom zápase: Takto vyzerá nominácia Slovenska na MS v hokeji 2024

BRATISLAVA - Generálny manažér slovenskej hokejovej reprezentácie Miroslav Šatan zverejnil záverečnú nomináciu, ktorá zajtra odcestuje na MS v hokeji 2024...

Sprava Tomáš Tatar (Slovensko)
Tatar v zápase s USA nebojoval len so súperom: Výborný test pred MS s tímom na najvyššej úrovni

BRATISLAVA - Podľa útočníka Tomáša Tatara bola prehra s USA 2:6 v záverečnom prípravnom zápase výborná previerka pred MS v Česku. Slovenskí hokejisti v...

Slovenskí parahokejisti
Kapitán sa vrátil a hneď zažiaril: Slováci sa po dvoch debakloch na MS dočkali triumfu

CALGARY - Slovenskí parahokejisti sa dočkali prvého víťazstva na MS v Calgary. V utorkovom treťom zápase v A-skupine si poradili s Kórejskou republikou...

FotoVideo Hore sprava tréner hokejistov
Video
VIDEO Na MS musíme hrať inak: Ramsay a Slafkovský hodnotia prehru s USA

BRATISLAVA - Slovenskí hokejoví reprezentanti prehrali v záverečnom prípravnom zápase pred MS s USA 2:6. V Bratislave prehrávali v prvej tretine 0:2, gólmi...

Paríž St. Germain -
ONLINE
Paríž Saint-Germain - Borussia Dortmund: Online prenos z odvety semifinále Ligy majstrov

PARÍŽ - Futbalisti PSG podľahli v druhom semifinále Borussii Dortmund 0:1.

SLOVENSKO
Vo štvrtok nás čaká odveta: Slovenskí mladíci si poradili s domácim Severným Macedónskom

SKOPJE - Slovenská futbalová reprezentácia do 16 rokov zvíťazila v utorkovom prípravnom zápase v Skopje nad domácim Severným Macedónskom 2:1.

FotoVideo Zľava Juraj Slafkovský (Slovensko)
Video
VIDEO Parádny gól Slafkovského nestačil: Slováci v generálke na MS podľahli hviezdam USA