Foto dňa - Slovenský reprezentant Andreas Žampa obsadil 23. miesto v obrovskom slalome v Alta Badii.

Najnovšie zo Športiek

FotoVideo Basketbalisti Clevelandu Darius Garland
VideoZostrih
VIDEO 18-bodový náskok bol razom fuč: Poznáme kompletné zloženie 2. kola play-off NBA

CLEVELAND - Basketbalisti Clevelandu Cavaliers sa stali poslednými účastníkmi 2. kola play-off NBA. V rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola Východnej...

Fanúšikovia Sportingu Lisabon oslavujú
Ronaldov materský klub oslavuje majstrovský titul, po lídrovi tímu poškuľuje Arsenal

LISABON - Futbalisti Sportingu Lisabon sú portugalskými majstrami. Dve kolá pred koncom o tom rozhodla porážka ich mestského rivala Benficy 0:2 na ihrisku...

Pilot Red Bullu Max
Aktualizujeme
Formula 1: Kalendár, výsledky a zostávajúci program v sezóne 2024

BRATISLAVA - Nová sezóna Formuly 1 odštartovala 2. marca v Bahrajne a vyvrcholí 8. decembra v Abú Zabí. Na programe je rekordných 24 veľkých cien a šesť...

FotoVideo Jonathan Marchessault a Joe
VideoZostrihy
VIDEO Obhajca Stanley Cupu končí! Game 7 rozhodol Čech, toto sa stalo prvýkrát od roku 1999

DALLAS - Hokejisti Dallasu zvíťazili v rozhodujúcom siedmom stretnutí 1. kola play-off NHL nad obhajcom titulu Vegas 2:1 a celú sériu vyhrali 4:3 na zápasy.

Video Český hokejista Ondřej Palát
Video
VIDEO Po hite turnaja preletel mantinel: Český spoluhráč Šimona Nemca ohúril halu aj komentátorov

BRNO - Generálka na majstrovstvá sveta v Prahe na Českých hrách (Betano Hockey Games) v Brne sa českým hokejistom nevydarila a po porážke so Švajčiarskom...

FotoVideo Lando Norris sa v
VideoAktualizované
Množstvo zvratov, safety car a porazený Verstappen: Veľká cena Miami priniesla premiérového víťaza!

MIAMI - Britský pretekár Lando Norris na McLarene dosiahol prvé víťazstvo v kariére v F1, keď triumfoval v nedeľňajšej Veľkej cene Miami.

Sergi Canos z Valencie
Betis po výhre bližšie k pohárovej Európe, Valencia zlyhala na domácej pôde

MADRID - Futbalisti Realu Betis zvíťazili v nedeľnom zápase 34. kola španielskej La Ligy na ihrisku Osasuny 2:0 a upevnili si siedmu priečku, ktorá zaručuje...

Medailová žatva sa stala
Medailová žatva sa stala realitou: Slovenskí reprezentanti na ME vybojovali hneď päť cenných kovov

BRATISLAVA - Slovenskí reprezentanti získali v úvodný deň 33. majstrovstiev Európy v pretláčaní rukou päť vzácnych kovov. Na domácom šampionáte v bratislavskom...

Harry Maguire
Stihne derby proti Manchestru City? Reprezentant Maguire United tak skoro nepomôže

MANCHESTER - Anglický futbalový klub Manchester United v nedeľu oznámil, mu bude približne tri týždne chýbať obranca Harry Maguire. Anglický reprezentant...

FotoVideo Andrej Rubľov a jeho
Video
VIDEO Vítaná injekcia pred Rímom a Parížom: Na madridskej antuke zavládla ruská tenisová radosť

MADRID - Ruský tenista Andrej Rubljov otočil na antuke v Madride finále s Kanaďanom Félixom Auguerom-Aliassimeom a po výhre 4:6, 7:5, 7:5 získal druhý...