Foto dňa - Gerard Piqué sa lúči s fanúšikmi v jeho poslednom zápase v drese FC Barcelona.

Najnovšie zo Športiek

Foto Západoslovenská footgolfová liga pokračuje
Západoslovenská footgolfová liga pokračuje 3. kolom v Trnave a 4. kolom v Hrubej Borši

Vstup do novovzniknutej súťaže – Západoslovenskej FootGolfovej Ligy (ZSFGL) je úspešne za nami a najlepšie vyšiel dvom slovenským reprezentantom v hlavnej...

Ostravar Aréna - dejisko
MS V HOKEJI 2024 Po roku opäť v centre diania: Športky budú súčasťou sviatku priamo v Ostrave

OSTRAVA - Už o pár hodín to vypukne. V Prahe a Ostrave sa dnes poobede odštartuje 87. ročník MS v hokeji, na ktorom nebude chýbať ani slovenská reprezentácia.

MS v hokeji: Švédsko
Švédsko - USA: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Online prenos zo zápasu Švédsko - USA na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Česko
Česko - Fínsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos zo zápasu Česko - Fínsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Slovensko
Slovensko - Nemecko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

OSTRAVA - Online prenos zo zápasu Slovensko - Nemecko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

MS v hokeji: Švajčiarsko
Švajčiarsko - Nórsko: ONLINE prenos z MS V HOKEJI 2024

PRAHA - Online prenos zo zápasu Švajčiarsko - Nórsko na majstrovstvách sveta v ľadovom hokeji 2024 v Českej republike.

Video Rozohrávač Patrick Beverley
Video
VIDEO Šialené extempore hráča s reportérkou: Ak neodoberáte môj podcast, tak vám neodpoviem

MILWAUKEE - Rozohrávač Milwaukee Patrick Beverley dostal od vedenia NBA zákaz štartu v štyroch zápasoch za hádzanie lopty po divákoch a kontroverziu s...

FotoVideo Donovan Mitchell v nájazde
VideoZOSTRIHY
VIDEO Tomu hovoríme nakladačka v priamom prenose: Boston dostal doma poriadne na frak

BOSTON - Zatiaľ čo prvý zápas basketbalisti Clevelandu prehrali o 25 bodov, druhý duel semifinále Východnej konferencie vyhrali v Bostone 118:94 a vyrovnali...

Frank Vogel, tréner Phoenixu
Majstrovské ašpirácie sa premenili na prach: Superhviezdny tím NBA vyšmaril kouča už po roku

PHOENIX - Pri basketbalistoch Phoenixu skončil po jedinej sezóne NBA tréner Frank Vogel.

FotoVideo Radujúci sa hráči New
VIDEO Ruský brankár sa premenil na šamana: Zúfalí Hurricanes a bleskurýchle predĺženie

RALEIGH - Hokejisti New Yorku Rangers vyhrali aj tretie semifinále Východnej konferencie, keď triumfovali na ľade Caroliny Hurricanes 3:2 po predĺžení....