VIDEO Šialené extempore hráča s reportérkou: Ak neodoberáte môj podcast, tak vám neodpoviem

Rozohrávač Patrick BeverleyRozohrávač Patrick Beverley Zdroj: SITA/AP/Michael Conroy

MILWAUKEE - Rozohrávač Milwaukee Patrick Beverley dostal od vedenia NBA zákaz štartu v štyroch zápasoch za hádzanie lopty po divákoch a kontroverziu s reportérkou.

Trest si odpyká až v budúcej sezóne, pretože tento ročník sa už pre Bucks skončil. O postihu za hráčovo nevhodné správanie informoval na webe zámorskej ligy šéf basketbalových operácií v NBA Joe Dumars. Tridsaťpäťročný Beverley, z ktorého sa stane po sezóne voľný hráč, príde počas dištancu o mzdu.

Incidenty sa odohrali pred týždňom vo štvrtok v závere šiesteho zápasu série 1. kola play-off s Indianou a po jeho skončení. Počas zápasu v Indianapolise, v ktorom domáci Pacers oslavovali víťazstvo 120:98 a postup, Beverley zo striedačky hodil loptu po fanúšikovi, ktorý ho údajne hecoval, netrafil sa, a keď si loptu vyžiadal späť, mrštil ju rovnakým smerom znova.

Po zápase potom pri stretnutí s médiami v šatni nedovolil položiť otázky reportérke ESPN s bizarným vysvetlením, že nie je odberateľkou jeho podcastu.

Za obe extempore sa neskôr na sociálnych sieťach ospravedlnil. "Polepším sa. Toto sa nikdy nemalo stať," vyjadril sa k situácii zo zápasu. "Ospravedlňujem sa, nemal som v úmysle vás znevažovať," odkázal reportérke.

Beverley odohral v NBA dvanástu sezónu a Milwaukee je jeho siedmym klubom po Houstone, losangeleských celkoch Clippers a Lakers, Minnesote, Chicagu a Philadelphii. V lige odohral 666 zápasov s priemerom 8,3 bodu na stretnutie.

Viac o téme: NBA Milwaukee Bucks Patrick Beverley
  • Autor: © Zoznam/
  • VIDEO: YouTube/ChazNBA; X/BleacherReport
  • Zdroj: ČTK

Súvisiace články

Videá

 
Staršie správy
Staršie správy