Futbalové výsledky

Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Girona 0 : 2 Elche detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Almeria 0 : 0 Lugo detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gijon 1 : 3 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
Čile Pohár
niké je tipovanie
01:00 Koniec U. de Chile 4 : 1 Cobresal detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný Medzištátne zápasy
niké je tipovanie
01:00 Koniec Uruguaj 1 : 0 Peru detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Kolumbia 0 : 0 Čile Pridať k mojim zápasom
Argentína pohár
niké je tipovanie
01:30 Koniec River Plate 2 : 0 Almagro detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
02:00 Koniec Santos de Guapiles 1 : 3 San Carlos detail Pridať k mojim zápasom
03:30 Koniec Alajuelense 1 : 0 AD Municipal Grecia detail Pridať k mojim zápasom
Brazília II. liga
niké je tipovanie
02:30 Koniec Cuiabá MT 1 : 3 EC Vitória BA detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Guarani SP 1 : 0 CRB AL detail Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Oeste SP 1 : 1 Ponte Preta detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Coritiba FBC 1 : 0 Criciúma detail Pridať k mojim zápasom
21:30 Koniec Londrina 1 : 2 Operário PR detail Pridať k mojim zápasom
Mexiko Copa MX, Group 2
niké je tipovanie
03:00 Koniec Tapachula 1 : 2 Monterrey detail Pridať k mojim zápasom
USA USL, Championship
niké je tipovanie
04:00 Koniec Portland Timbers 2 3 : 4 San Antonio FC Pridať k mojim zápasom
Japonsko II. liga
niké je tipovanie
07:00 Yokohama FC - : - Zweigen Kanazawa 2.03 3.24 3.23 Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Nagasaki 0 : 2 Chiba detail Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec FC Ryukyu 1 : 5 Tokio V. detail Pridať k mojim zápasom
Filipíny Philippines Football League
niké je tipovanie
10:00 Koniec Kaya Fc-Iloilo 3 : 1 Stallion FC Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
10:30 Koniec Melbourne Victory 0 : 0 Melbourne City detail Pridať k mojim zápasom
Rusko II. liga
niké je tipovanie
11:00 Koniec Tom Tomsk 0 : 0 Baltika Kaliningrad Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Spartak 2 Moskva 2 : 3 Torpedo Moskva detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Jenisej Krasnojarsk 1 : 1 FC Armavir detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Šinnik Jarosľavľ 2 : 3 Čajka Pesčanokopskoje detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Textilčik Ivanovo 4 : 3 Luč-E.Vladivostok detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Rotor Volgograd 2 : 1 FC N. Novgorod detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FK Chimki 4 : 0 Mordovia Saransk detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Neftechimik Nižnekamsk 1 : 0 Fakel Voronež detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Avangard Kursk 0 : 1 Čertanovo Moskva detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 1
niké je tipovanie
13:00 Koniec Hellerup IK 2 : 0 FA 2000 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Frem Kodaň 1 : 0 Hillerod detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec B 93 Kodaň 2 : 1 Slagelse BI detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Toppserien ženy
niké je tipovanie
13:00 Koniec Trondheims Orn ž. 4 : 0 Kolbotn ženy detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Klepp ženy 5 : 0 Stabaek ženy detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Lilleström ženy 2 : 1 Avaldsnes ženy detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Sandviken ženy 2 : 0 Fart ženy detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Valerenga ženy 1 : 1 Roa ženy detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
13:00 Koniec VfL Wolfsburg II 5 : 1 St. Pauli II detail Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec Weiche Flensburg 5 : 1 Hansa Lüneburg detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec BSV Rehden 2 : 0 Altona 93 detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko 2. divízia, Skupina 2
niké je tipovanie
13:30 Koniec VSK Aarhus 1 : 0 Thisted FC detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Sydvest 05 Tönder 1 : 4 Brabrand detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Middelfart 2 : 0 Vejgaard detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Dalum IF 0 : 0 Naesby detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko ženy
niké je tipovanie
13:45 Koniec Pitea 1 : 2 Kopp. /Göteb. detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Djurgarden IF 3 : 0 Kungsbacka Dff detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Rad.Radom 1 : 3 Bielsko Biala detail Pridať k mojim zápasom
16:00 GKS Jastrzebie - : - Wigry Suwalki 1.67 3.57 4.32 Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Belchatow 1 : 0 Grudziadz detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Salzburg
niké je tipovanie
14:00 Koniec Wals-Grünau 1 : 1 Austria Salzburg Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SV Grödig 1 : 3 SAK 1914 Salzburg Pridať k mojim zápasom
Litva I. Liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec FK Palanga 0 : 4 Suduva Marijampole detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
14:00 Bayern Alzenau - : - SC Freiburg II Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec FSV Mainz II 1 : 0 Bahlinger detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec TSG Balingen 2 : 4 Elversberg detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 1
niké je tipovanie
14:00 Koniec Kvik Halden 3 : 1 Byasen Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Moss 1 : 1 Arendal Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
14:00 Koniec Rödinghausen 2 : 2 Wattenscheid detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Dortmund II 1 : 2 SV Lippstadt detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec TUS Haltern 1 : 2 Bonner SC detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Aachen 0 : 1 FC Schalke 04 II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Düsseldorf II 3 : 0 Ssg Bergisch Gladbach 09 detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec SF Lotte 4 : 2 M gladbach II detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Medzištátny do 19 rokov
niké je tipovanie
14:00 Koniec Estónsko 0 : 3 Rusko Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
14:00 Koniec TSV Aubstadt 2 : 0 Greuther Fürth II detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec VfB Eichstätt 2 : 1 Burghausen detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Nürnberg II 3 : 1 Heimstetten detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Illertissen 2 : 1 Schalding-Heining detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Skive 2 : 1 Hvidovre IF detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Tirol
niké je tipovanie
15:00 Koniec Hall 2 : 1 SV Wörgl Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec SVG Reichenau 3 : 1 Telfs Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec SC Imst 1933 1 : 2 Wacker Innsbruck II Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Zirl 0 : 6 FC Kitzbühel Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Stred
niké je tipovanie
15:00 Koniec Stadl Paura 1 : 0 FC Wels Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec SV Ried II 4 : 0 Vöcklamarkt Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Eliteliga Vorarlberg
niké je tipovanie
15:00 Koniec Austria Lustenau am. 0 : 4 Rankweil Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec FC Langenegg 2 : 1 Dornbirner SV Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bregenz 2 : 2 FC Lauterach Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
15:00 Koniec Udinese 1 : 1 Venezia Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec TSV Hartberg 2 : 1 Austria Klagenfurt Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Kaizer Chiefs 4 : 2 Mamelodi Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Pirin Blagoevgrad 1 : 3 CSKA Sofia Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Karpaty Ľvov 1 : 1 Žalgiris Kauno Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Entella 5 : 0 Chiasso Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Východ
niké je tipovanie
15:30 Koniec SV Stripfing 2 : 1 Traiskirchen FCM Pridať k mojim zápasom
Wales I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Aberstwyth 2 : 2 Cardiff Metropolitan University FC detail Pridať k mojim zápasom
15:30 Koniec Bala Town 2 : 1 Carmarthen detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Kvalifikácia ME 21, Skupina 1
niké je tipovanie
15:45 Koniec Švédsko 5 : 0 Island detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko IV. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Salford City FC 1 : 0 Cambridge detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Scunthorpe 3 : 0 Northampton detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Stevenage 2 : 1 Grimsby detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Swindon 1 : 1 Plymouth detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Carlisle 2 : 4 Crewe detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Cheltenham - : - Newport 2.41 3.09 2.70 Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Crawley 2 : 1 Colchester detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Exeter 1 : 0 Forest Green detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Leyton 3 : 1 Walsall detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Macclesfield 2 : 1 Port Vale detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Mansfield 6 : 1 Oldham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Morecambe 1 : 2 Bradford detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko V. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Aldershot 0 : 3 Hartlepool detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Barnet 2 : 2 Woking detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Eastleigh 0 : 0 Chorley Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Halifax Town 0 : 2 Boreham Wood FC detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Notts C. 2 : 0 Torquay detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Solihull Moors FC 2 : 1 Bromley detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Yeovil 1 : 2 Harrogate Town FC detail Pridať k mojim zápasom
18:20 Wrexham - : - Chesterfield Pridať k mojim zápasom
Nórsko II. divízia, skupina 2
niké je tipovanie
16:00 Koniec Kjelsas 3 : 0 Oppsal Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Grorud 1 : 2 Asker Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Florö 1 : 0 Asane Fotball Pridať k mojim zápasom
Škótsko Challenge Cup
niké je tipovanie
16:00 Koniec Airdrie 0 : 2 Elgin detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Arbroath 0 : 2 Clyde detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Inverness CT 3 : 0 Alloa detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Raith 3 : 1 Glenavon detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Wrexham 4 : 1 ST Mirren U21 detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko III. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Blackpool 1 : 2 Rotherham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bristol Rov. 1 : 0 MK Dons detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Burton - : - Bolton Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Oxford 3 : 0 Doncaster detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Peterborouhg 2 : 0 Lincoln detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Portsmouth 0 : 0 Gillingham detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Rochdale 2 : 1 Accrington detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Southend 1 : 4 Wimbledon detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Sunderland - : - Fleetwood Pridať k mojim zápasom
Spojené arabské emiráty Ligový pohár, Skupina A
niké je tipovanie
16:15 Koniec Shabab Al Ahli 0 : 2 Al Dhafra detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. divízia B
niké je tipovanie
17:00 Koniec Roeselare 3 : 1 Oud-Heverlee Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Chaves 2 : 0 Estoril detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Leixoes 1 : 0 Casa Pia detail Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Belouizdad 3 : 2 US Biskra detail Pridať k mojim zápasom
18:45 Koniec Chlef 1 : 0 Kabylie detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Saoura 1 : 0 Paradou AC detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný Kvalifikácia ME Sk. F
niké je tipovanie
18:00 Koniec Faerské ostrovy 0 : 3 Rumunsko detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Nórsko 1 : 1 Španielsko detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Malta 0 : 4 Švédsko detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Union Comercio 1 : 0 Alianza Universidad De Huanuco detail Pridať k mojim zápasom
22:30 Koniec Ayacucho 2 : 0 Municipal Lima detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec FC Oss 2 : 2 Telstar detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Roda Kerkrade 4 : 0 Helmond detail Pridať k mojim zápasom
Spojené arabské emiráty Ligový pohár, Skupina B
niké je tipovanie
18:45 Koniec Sharjah 4 : 0 Al Wasl detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
20:45 Koniec Reggina 1 : 0 Catanzaro detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
20:45 Koniec Padova 1 : 2 Ravenna FC 1913 detail Pridať k mojim zápasom
Čile Primera B, Torneo Transicion
niké je tipovanie
23:00 Koniec Puerto Montt 1 : 3 Melipilla Pridať k mojim zápasom