Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Leicester 0 : 1 Newcastle detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec Nürnberg 1 : 1 FC Schalke detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec FK Teplice 1 : 2 Bohemians 1905 detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Gijon 1 : 0 Granada detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
21:00 Koniec Pescara 1 : 1 Perugia detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko II. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Union Berlin 2 : 2 Jahn Regensburg detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Aue 0 : 1 Heidenheim detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec MFK Vítkovice 1 : 2 Č. Budějovice detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec FC Hradec Králové 0 : 1 Dukla Jihlava detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec SC Znojmo 1 : 1 FC Vlašim detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Ústí nad Labem 2 : 1 1.sk Prostejov detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Pohár Osloboditeľov, Skupina A
niké je tipovanie
00:00 Koniec River Plate 3 : 0 Alianza Lima detail Pridať k mojim zápasom
Brazília pohár
niké je tipovanie
00:15 Koniec Juventude RS 2 : 1 Botafogo RJ Pridať k mojim zápasom
02:30 Koniec Santos SP 3 : 0 Atlético GO Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Majstrovstvá CONCACAF do 17 rokov, záverečné kolo
niké je tipovanie
01:50 Koniec Uruguaj 2 : 4 Čile Pridať k mojim zápasom
04:10 Koniec Peru 1 : 1 Ekvádor Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Pohár Osloboditeľov, Skupina D
niké je tipovanie
02:00 Koniec Flamengo RJ 6 : 1 San Jose Oruro detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové CONCACAF Liga majstrov, záverečná fáza
niké je tipovanie
03:00 Koniec Kansas City 2 : 5 Monterrey detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné klubové Pohár Osloboditeľov, Skupina B
niké je tipovanie
04:00 Koniec CS Emelec 2 : 2 Lara detail Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
11:50 Koniec Brisbane Roar 2 : 1 Wellington detail Pridať k mojim zápasom
Rusko Juniorská liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec CSKA M. jun. 2 : 0 FC Orenburg Youth detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Achmat Groznyj jun. 2 : 2 Lokomotiv M. jun. detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Arsenal Tula jun. 5 : 3 Jekaterinburg jun. detail Pridať k mojim zápasom
Vietnam V-League
niké je tipovanie
12:00 Koniec Binh Duong 2 : 3 TP Ho Chi Minh detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Khanh Hoa 0 : 0 Hanoj T&T Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri II. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
12:00 Koniec Istanbulspor AS 4 : 0 Osmanlispor FK Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri I. liga do 21 rokov
niké je tipovanie
12:00 Koniec Bursaspor 2 : 2 Trabzonspor Pridať k mojim zápasom
Moldavsko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Sfintul Gheorghe 0 : 3 Šerif Tiraspoľ Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec FC Milsami 3 : 0 Zimbru Kišiňov Pridať k mojim zápasom
Čína I. liga
niké je tipovanie
13:35 Koniec Guangzhou R&F 2 : 1 Sh. Shenhua detail Pridať k mojim zápasom
Singapur Premier League
niké je tipovanie
13:45 Koniec Hougang 1 : 0 Home Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Thajsko 1. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Chiangmai FC 0 : 1 Chiangrai Pridať k mojim zápasom
Irán 1. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Sepidrood Rasht SC 3 : 1 Tractor Sazi Tabriz detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Padideh FC 3 : 0 Naft Mas. detail Pridať k mojim zápasom
15:15 Koniec Sepahan 0 : 1 Esteghlal teherán detail Pridať k mojim zápasom
16:30 Koniec Sanat Naft Abadan 1 : 0 Pars Jonoubi Jam detail Pridať k mojim zápasom
Malajzia 1. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Selangor 1 : 1 Perak Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Kedah 3 : 0 Terengganu Pridať k mojim zápasom
Spojené arabské emiráty I.liga
niké je tipovanie
15:50 Koniec Dibba Al Fujairah 2 : 1 Fujairah FC detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Bani Yas 1 : 2 Sharjah detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Emirates Club 3 : 2 Al Dhafra detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Al Wasl 2 : 4 Shabab Al Ahli detail Pridať k mojim zápasom
Bulharsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
16:15 Koniec Slavia Sofia 3 : 5 Dunav Ruse detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Septemvri Sofia 1 : 0 Lokomotiv Plovdiv detail Pridať k mojim zápasom
Bahrajn I. liga
niké je tipovanie
16:30 Koniec Al Hala Muharraq 2 : 1 Al Riffa Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Al Hadd 2 : 1 AL Budaiya Pridať k mojim zápasom
Gruzínsko I. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Dinamo Tbilisi 1 : 0 Dila Gori Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Lokomotivi Tbilisi 1 : 2 Sioni Bolsini Pridať k mojim zápasom
Rumunsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
17:00 Koniec Concordia Chiajna 3 : 0 AFC Dunarea 2005 Calarasi detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec CSMS Iasi 0 : 1 Dinamo Bukurešť detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Braga B 0 : 1 CD Cova Piedade detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Oliveirense 1 : 2 Benfica B detail Pridať k mojim zápasom
Srbsko 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
17:00 Koniec Spartak Subotica 2 : 0 Rad Beograd detail Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Smouha 2 : 0 El Entag El Harby Pridať k mojim zápasom
Rusko I. liga
niké je tipovanie
17:30 Koniec Samara 1 : 0 Rubin Kazaň detail Pridať k mojim zápasom
Chorvátsko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec NK Osijek 2 : 0 NK Rudes detail Pridať k mojim zápasom
Bielorusko I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec FK Dnyapro Mogilev 1 : 2 Slavia Mozyr detail Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Istanbulspor 1 : 0 Osmanlispor detail Pridať k mojim zápasom
Saudská Arábia I. liga
niké je tipovanie
18:05 Koniec Al Taawon 2 : 0 AL Qadisiyah FC detail Pridať k mojim zápasom
18:20 Koniec Ohod Saudi FC 1 : 3 AL Fayha detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Al Wehda 1 : 2 Al Faisaly detail Pridať k mojim zápasom
19:45 Koniec Al Ahli Jed. 0 : 1 Al Hilal Ri. detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Dijon 0 : 0 Amiens detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Nantes 2 : 1 Lyon detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko III. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec SV Meppen 0 : 2 Hallescher FC detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Bayern
niké je tipovanie
19:00 Koniec Ingolstadt II 3 : 2 TSV Buchbach detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Západ
niké je tipovanie
19:00 Koniec SC Verl 1 : 2 M gladbach II detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga JV
niké je tipovanie
19:00 Koniec FSV Mainz II 2 : 0 FSV Frankfurt detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko I. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Athletic FC 1 : 1 Örebro detail Pridať k mojim zápasom
Nórsko Elitserien
niké je tipovanie
19:00 Koniec Strömgodset 2 : 3 Mjöndalen IF detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga SV
niké je tipovanie
19:00 Koniec Optik Rathenow 0 : 1 Berliner AK detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Nordhausen 1 : 2 Chemnitzer FC detail Pridať k mojim zápasom
Dánsko o udržanie, skupina A
niké je tipovanie
19:00 Koniec Vejle 3 : 0 AC Horsens detail Pridať k mojim zápasom
Švédsko II. liga
niké je tipovanie
19:00 Koniec Jönköpings S. 1 : 0 Dalkurd detail Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Východ
niké je tipovanie
19:00 Koniec St. Pölten II 0 : 0 Leobendorf Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SC/ESV Parndorf 1 : 1 SV Mattersburg (A) Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Rapid Viedeň II 4 : 1 Bruck/Leitha Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec FC Marchfeld 1 : 0 Traiskirchen FCM Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Wiener SC 4 : 1 FC Stadlau Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec Ebreichsdorf 2 : 1 Wiener Linien Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec SV Schwechat 0 : 2 SC Neusiedl am See Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Západ
niké je tipovanie
19:00 Koniec FC Kufstein 0 : 3 FC Kitzbühel Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SV Wörgl 2 : 2 TSV St. Johann Pridať k mojim zápasom
19:30 Koniec SK Bischofshofen 2 : 4 FC Langenegg Pridať k mojim zápasom
Rakúsko Amatéri Regionalliga Stred
niké je tipovanie
19:00 Koniec FC Wels 0 : 1 Stadl Paura Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SC Weiz 4 : 1 Wolfsberger AC (A) Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec SC Kalsdorf 2 : 0 Sturm Graz (A) Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec FC Lensdorf 4 : 1 Deutschlandsberg Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Union Gurten 1 : 4 Bad Gleichenberg Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec VST Völkermarkt 1 : 1 Allerheiligen Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Vöcklamarkt 1 : 3 WSC Hertha Wels Pridať k mojim zápasom
Rakúsko II. liga
niké je tipovanie
19:10 Koniec SV Ried 3 : 0 Floridsdorfer AC detail Pridať k mojim zápasom
19:10 Koniec Kapfenberg 3 : 2 SV Lafnitz detail Pridať k mojim zápasom
19:10 Koniec Wiener Neustadt 0 : 0 Swarovski Wattens detail Pridať k mojim zápasom
19:10 Koniec SKU Amstetten 2 : 1 FC Liefering detail Pridať k mojim zápasom
19:10 Koniec Austria Klagenfurt 2 : 2 SV Horn detail Pridať k mojim zápasom
19:10 Koniec FC Juniors OÖ 4 : 0 Young Violets Austria detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
19:30 Koniec Bursaspor 0 : 1 Trabzonspor detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko Amatéri IV. liga Sever
niké je tipovanie
19:30 Koniec Drochtersen/Assel 1 : 1 Hansa Lüneburg detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec AC Ajaccio 1 : 2 Grenoble detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec AS Beziers 1 : 3 Red Star detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Lens 0 : 0 Valenciennes Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Metz 2 : 1 Chateauroux detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Nancy 2 : 3 Brest detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Niort 0 : 0 Auxerre Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Orleans 2 : 1 Clermont detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Sochaux 1 : 3 Le Havre detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Troyes 1 : 0 GFC Ajaccio detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec NAC Breda 1 : 1 FC Emmen detail Pridať k mojim zápasom
Švajčiarsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Aarau 2 : 2 Winterthur detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Jong Alkmaar 2 : 4 Waalwijk detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec FC Twente 1 : 0 Telstar detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Almere City 3 : 1 Den Bosch detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec NEC Nijmegen 3 : 2 Helmond detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec FC Eindhoven 1 : 2 Roda Kerkrade detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Dordrecht 1 : 1 Maastricht detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec FC Volendam 0 : 3 Jong PSV detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Cambuur 4 : 1 Jong Utrecht detail Pridať k mojim zápasom
Francúzsko III. liga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Le Mans 2 : 1 AS Lyon-Duchere detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Avranches 5 : 1 Entente SSG detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Chambly 2 : 2 Marignane Gignac FC detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Tours 1 : 0 Bourg Peron. detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Dunkerque 0 : 0 Stade Olympique Choletais Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Pau FC 2 : 1 Laval detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec FC Villefranche-Beaujolais 1 : 1 Jeanne d'Arc de Drancy detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec US Quevillaise-Rouen Metropole 3 : 1 US Concarneau detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
20:00 Koniec Chippa Utd. 0 : 1 Bidvest detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko II. liga
niké je tipovanie
20:05 Koniec Dundee Utd. 2 : 1 Ayr detail Pridať k mojim zápasom
Poľsko II. liga
niké je tipovanie
20:30 Koniec GKS Jastrzebie 1 : 0 Stal Mielec detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, Playoff o udržanie
niké je tipovanie
20:30 Koniec Lommel Utd. 3 : 0 Tubize Pridať k mojim zápasom
Írsko II. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Cabinteely 3 : 2 Athlone detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Drogheda 0 : 0 Shelbourne Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Galway FC 1 : 2 Cobh Ram. detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Limerick 1 : 1 Wexford detail Pridať k mojim zápasom
Wales 1. liga, o titul
niké je tipovanie
20:45 Koniec Bala Town 1 : 4 Connahs Quay detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Caernarfon Town FC 4 : 1 Newtown detail Pridať k mojim zápasom
Wales 1. liga, o udržanie
niké je tipovanie
20:45 Koniec Aberstwyth 0 : 0 Cefn Druids Pridať k mojim zápasom
Írsko I. liga
niké je tipovanie
20:45 Koniec Cork City 1 : 1 St. Patricks detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec UC Dublin 0 : 2 Derry detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Sligo R. 2 : 1 Dundalk detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Finn Harps 0 : 1 Boh. Dublin detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Shamrock 2 : 1 Waterford detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
21:30 Koniec Chaves 2 : 2 Belenenses detail Pridať k mojim zápasom
Peru I. liga
niké je tipovanie
22:30 Koniec Escuela Municipal Deportivo Binacional 6 : 0 San Martin detail Pridať k mojim zápasom