Futbalové výsledky

Anglicko I. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Burnley 2 : 1 Leicester detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec FC Liverpool 2 : 0 Manch. Utd. detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko I. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Mallorca 4 : 1 Valencia detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Betis 3 : 0 San Sebastian detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Villarreal 1 : 2 Espanyol detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Bilbao 1 : 1 Celta Vigo detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Barcelona 1 : 0 Granada detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko I. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec AC Milan 3 : 2 Udinese detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Brescia 2 : 2 Cagliari detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bologna 1 : 1 Verona detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Lecce 1 : 1 Inter Milan detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Genoa 1 : 3 AS Roma detail Pridať k mojim zápasom
20:45 Koniec Juventus 2 : 1 Parma detail Pridať k mojim zápasom
Nemecko I. liga
niké je tipovanie
15:30 Koniec Hertha Berlin 0 : 4 Bayern München detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec SC Paderborn 1 : 4 Leverkusen detail Pridať k mojim zápasom
Anglicko II. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec Nottingham 3 : 1 Luton detail Pridať k mojim zápasom
Španielsko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Elche 1 : 1 Alcorcon detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec La Coruna 1 : 0 Cadiz CF detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Oviedo 1 : 1 Huesca detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Santander 1 : 1 Las Palmas detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Extremadura UD 1 : 2 Almeria detail Pridať k mojim zápasom
20:30 Koniec Tenerife 1 : 0 Girona detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko II. liga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Spezia 1 : 1 Cittadela detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Pescara 1 : 2 Sportiva Salernitana detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Benevento 1 : 1 Pisa detail Pridať k mojim zápasom
Guatemala I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec CSD Comunicaciones 1 : 0 Xelajú MC Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Deportivo Mixco 1 : 1 Santa Lucia Cotzumalguapa FC Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec Cobán Imperial 1 : 1 CSD Municipal Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Antigua GFC 1 : 2 Iztapa Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Malacateco 1 : 0 Guastatoya Pridať k mojim zápasom
Brazília Pernambucano, Seria A1, 1. etapa
niké je tipovanie
00:00 Koniec Central PE 0 : 2 Retro FC Brasil Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Náutico PE 1 : 1 Sport Recife Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Vitória PE 0 : 1 Decisao PE Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Afogados Ingazeira PE 2 : 1 Salgueiro PE Pridať k mojim zápasom
Mexiko I. liga
niké je tipovanie
00:00 Koniec Monterrey 2 : 2 Monarcas Morelia detail Pridať k mojim zápasom
02:00 Koniec CF Pachuca 0 : 0 Guadalajara Chivas detail Pridať k mojim zápasom
04:00 Koniec Club América 1 : 0 Tigres UANL detail Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Deportivo Toluca 2 : 3 Necaxa detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Querétaro 3 : 0 Club Tijuana detail Pridať k mojim zápasom
Paraguaj I. liga
niké je tipovanie
00:15 Koniec Cerro Porteno 2 : 1 Sportivo Luqueno detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec 12 de Octubre 0 : 3 Libertad Asuncion detail Pridať k mojim zápasom
Čile Pohár
niké je tipovanie
00:30 U. de Chile - : - Espanola Pridať k mojim zápasom
00:30 Espanola - : - U. de Chile Pridať k mojim zápasom
Austrália A. liga
niké je tipovanie
06:00 Koniec Western United FC 3 : 0 Central Coast detail Pridať k mojim zápasom
08:30 Koniec Western Sydney 0 : 1 Perth Glory detail Pridať k mojim zápasom
Česká republika Zimná liga, Skupina C
niké je tipovanie
10:30 Koniec Nitra 5 : 1 Zbrojovka Brno Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Skalica 1 : 0 Dun. Streda Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Artvin Hopaspor 2 : 0 Kizilcabolukspor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Yeni Orduspor Kulubu 3 : 1 Manisaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Duzcespor 3 : 1 Cankaya FK Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tokatspor 0 : 2 Yomraspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Silivrispor 0 : 0 Sile Yildizspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Serik Belediyespor 0 : 1 68 Aksaray Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Ci Group Buca 3 : 1 Erzin Spor AS Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Ofspor 3 : 1 1877 Alemdag Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kozan Belediyespor 2 : 0 Karsiyaka Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Turgutluspor 0 : 0 Kemerspor 2003 Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Derince Belediyespor 1 : 0 Fatsa Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Payasspor 1 : 1 Agrispor 1970 Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 1
niké je tipovanie
11:00 Koniec Gumushanespor 1 : 3 Konya Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Amed Sportif Faaliyetler 0 : 0 Zonguldak Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Baskent Akademi FK 2 : 3 Sariyer Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Tarsus I.Y. 3 : 0 Sanliurfaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Manisa Futbol Kulubu 4 : 0 Hacettepe Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Yeni Corumspor AS 1 : 3 Inegolspor Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri IV. liga, Skupina 3
niké je tipovanie
11:00 Koniec Bat.Petrol 1 : 0 Nazilli Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:00 Koniec Malatya Yesilyurt Belediyespor 2 : 1 Somaspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Halide Edip Adivarspor 1 : 0 Darica Genclerbirligi Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Muglaspor 0 : 0 Altindag Belediyesi SK Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Karacabey Belediyespor AS 1 : 0 Osmaniyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Golcukspor 2 : 2 Bayrampasa Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Yozgatspor 1959 FK 0 : 1 1954 Kelkit Belediyespor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Nevsehir Belediye Spor 3 : 1 Pazarspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Modafen FK 1 : 1 Diyarbakirspor AS Pridať k mojim zápasom
Turecko Amatéri III. liga B, Skupina 2
niké je tipovanie
11:00 Koniec Sivas Belediye Spor 2 : 0 Bodrum Belediyesi Bodrumspor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Sakaryaspor 1 : 0 Elazig Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Utas Usakspor A.s 2 : 0 Ergene Velimese Spor Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Ankara Demirspor 4 : 0 Kahramanmaras Pridať k mojim zápasom
11:30 Koniec Kastamonuspor 1 : 0 Kirsehir Belediye Spor Pridať k mojim zápasom
Medzinárodné mládežnicke Majstrovstvá AFC do 23 rokov, vyraďovacia fáza
niké je tipovanie
11:15 Koniec Kórejská republika 2 : 1 Jordánsko detail Pridať k mojim zápasom
14:15 Koniec Spojené arabské emiráty 1 : 5 Uzbekistan detail Pridať k mojim zápasom
Turecko I. liga
niké je tipovanie
11:30 Koniec Antalya 0 : 3 Göztepe detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Trabzonspor 6 : 0 Kasimpasa detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Galatasaray 2 : 1 Denizlispor detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Besiktas 1 : 2 Sivasspor detail Pridať k mojim zápasom
Grécko Super League 2
niké je tipovanie
11:45 Koniec Apollon Larissa FC 2 : 0 Karaiskakis detail Pridať k mojim zápasom
13:00 Koniec Panachaiki 1891 FC 4 : 0 Kerkyra detail Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec APOLLON Smirnis 0 : 0 Chania FC detail Pridať k mojim zápasom
Medzinárodný klubové Priateľské zápasy
niké je tipovanie
12:00 Koniec Žalgiris Kauno 0 : 0 Suduva Marijampole Pridať k mojim zápasom
13:30 Koniec FK Shkupi 0 : 0 KF Drita Pridať k mojim zápasom
14:00 Koniec Union Berlin 1 : 2 St. Gallen Pridať k mojim zápasom
Turecko II. liga
niké je tipovanie
12:00 Koniec Istanbulspor 1 : 1 Buyuksehir Belediye Erzurumspor detail Pridať k mojim zápasom
12:00 Koniec Kecioerenguecue 0 : 1 Eskisehirspor detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Boluspor 0 : 2 Osmanlispor detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec Bursaspor 2 : 1 Fatih Karagumruk SK detail Pridať k mojim zápasom
Portugalsko II. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec Farense 0 : 0 Covilha detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Ac. Viseu 0 : 0 Chaves detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec CD Cova Piedade 3 : 1 Nacional detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Casa Pia 2 : 2 Varzim detail Pridať k mojim zápasom
18:15 Koniec Vilafranquense 1 : 1 Penafiel detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko I. liga
niké je tipovanie
12:15 Koniec VVV Venlo 1 : 1 PSV Eindhoven detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Ajax Amsterdam 2 : 1 Sparta Rotterdam detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec FC Emmen 1 : 0 Heracles detail Pridať k mojim zápasom
16:45 Koniec Den Haag 2 : 0 Waalwijk detail Pridať k mojim zápasom
India 1. liga
niké je tipovanie
12:30 Koniec Mohun Bagan 2 : 1 East Bengal Pridať k mojim zápasom
12:30 Aciesta Trau Football Club - : - Churchill Brothers Pridať k mojim zápasom
14:45 Koniec Churchill Brothers 1 : 2 Aciesta Trau Football Club Pridať k mojim zápasom
Tunisko I. liga
niké je tipovanie
13:00 Koniec ES Tunis 2 : 1 Club Africain Pridať k mojim zápasom
Malta I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Sirens FC 2 : 0 Mosta detail Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Gzira United FC 1 : 2 St Lucia FC detail Pridať k mojim zápasom
Grécko I. liga
niké je tipovanie
14:00 Koniec Xanthi 0 : 1 Panathinaikos detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec AEK At. 3 : 0 AE Larissa FC detail Pridať k mojim zápasom
16:15 Koniec Atromitos 0 : 0 Volos Nps detail Pridať k mojim zápasom
17:00 Koniec PAOK 3 : 1 Asteras detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Olympiakos 4 : 2 Aris detail Pridať k mojim zápasom
Kuvajt I. liga
niké je tipovanie
14:25 Koniec Al-Shabab Kuvajt 0 : 0 Yarmouk Pridať k mojim zápasom
16:55 Koniec Al Nasr 1 : 2 Al-Sahel Pridať k mojim zápasom
Alžírsko I. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec NC Magra 1 : 1 Paradou AC detail Pridať k mojim zápasom
Belgicko I. divízia A
niké je tipovanie
14:30 Koniec Cercle Brugge 1 : 2 R. Antwerp detail Pridať k mojim zápasom
18:00 Koniec Anderlecht 1 : 2 Club Brugge detail Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Zulte Waregem 0 : 3 KRC Genk detail Pridať k mojim zápasom
Južná Afrika I. lga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Polokwane City 1 : 1 Gold. Arrows detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec Bloem Celtic 1 : 1 Chippa Utd. detail Pridať k mojim zápasom
14:30 Koniec SuperSport 1 : 2 Mamelodi detail Pridať k mojim zápasom
Holandsko II. liga
niké je tipovanie
14:30 Koniec Den Bosch 2 : 3 GA Eagles detail Pridať k mojim zápasom
India Superliga
niké je tipovanie
15:00 Koniec Jamshedpur FC 3 : 2 Kerala Blasters detail Pridať k mojim zápasom
Cyprus I. liga
niké je tipovanie
15:00 Apollon Limassol - : - Ethnikos Achnas Pridať k mojim zápasom
16:00 Omonia Nikózia - : - Anorthosis Pridať k mojim zápasom
17:00 Nea Salamis - : - EN Paralimni Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina A
niké je tipovanie
15:00 Koniec Juventus U23 1 : 0 Arezzo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AC Monza 1 : 1 Como detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Olbia 1 : 1 Pontedera detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec US Pergolettese 1932 0 : 3 Aurora Pro Patria 1919 detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Lecco 3 : 2 Novara detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Carrarese 3 : 1 Siena detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina B
niké je tipovanie
15:00 Koniec Sudtirol 4 : 1 Rimini FC 1912 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Gubbio 0 : 1 FC Arzignano Valchiampo detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Padova 0 : 1 Modena detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Ravenna FC 1913 1 : 1 AJ Fano 1906 detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Vicenza 1 : 0 Carpi detail Pridať k mojim zápasom
Taliansko III. liga, Skupina C
niké je tipovanie
15:00 Koniec US Vibonese Calcio 0 : 1 Cavese 1919 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Catania 1 : 1 Potenza Calcio detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec AS Bisceglie 1 : 2 Reggina detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Ternana 3 : 1 Rende Calcio 1968 detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Bari 5 : 2 FC Rieti detail Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Paganese 0 : 0 Sicula Leonzio Pridať k mojim zápasom
15:00 Koniec Casertana FC 1 : 1 Virtus Francavilla Calcio detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec SS Teramo Calcio 1 : 0 Avellino detail Pridať k mojim zápasom
17:30 Koniec Catanzaro 1 : 2 SS Monopoli 1966 detail Pridať k mojim zápasom
Ghana 1. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Aduana Stars 2 : 0 Legon Cities FC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Asante Kotoko 2 : 0 Ebusua Dwarfs Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Dreams FC 1 : 0 Medeama SC Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Elmina Sharks 1 : 1 Accra Great Olympics Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Inter Allies FC 1 : 1 Sogakope Wafa Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Karela United FC 1 : 1 King Faisal Pridať k mojim zápasom
16:00 Koniec Liberty Professionals 1 : 2 Hearts of Oak Pridať k mojim zápasom
Belgicko 1. divízia B, 2. etapa
niké je tipovanie
16:00 Koniec Oud-Heverlee 1 : 3 Westerlo Pridať k mojim zápasom
Portugalsko I. liga
niké je tipovanie
16:00 Koniec Ferreira 0 : 0 Gil Vicente detail Pridať k mojim zápasom
18:30 Koniec Famalicao 1 : 1 Maritimo detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec Rio Ave 2 : 0 Boavista FC detail Pridať k mojim zápasom
Škótsko pohár
niké je tipovanie
16:00 Koniec Dundee Utd. 2 : 2 Hibernian detail Pridať k mojim zápasom
Maroko 1. liga
niké je tipovanie
17:00 Koniec Khouribga 1 : 0 CR Khemis Zemamra Pridať k mojim zápasom
19:00 Koniec Berkane 2 : 2 RCA Casablanca Pridať k mojim zápasom
Francúzsko Pohár
niké je tipovanie
17:15 Koniec Marseille Con. 0 : 2 Rennes detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Dijon 5 : 0 Nimes detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Montpellier 5 : 0 Caen detail Pridať k mojim zápasom
17:15 Koniec Rouen 1 : 4 Angers detail Pridať k mojim zápasom
20:55 Koniec Lorient 0 : 1 Paris St.G. detail Pridať k mojim zápasom
Kostarika I. liga
niké je tipovanie
18:00 Koniec Cartagines 1 : 2 Saprissa detail Pridať k mojim zápasom
21:00 Koniec AD Municipal Grecia 1 : 0 FC UCR detail Pridať k mojim zápasom
22:00 Koniec Adr Jicaral 2 : 1 Limon FC detail Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Alajuelense 0 : 0 Herediano Pridať k mojim zápasom
Egypt I. liga
niké je tipovanie
18:30 Koniec Al Mokawloon 0 : 2 Al Ahly Káhira Pridať k mojim zápasom
Izrael I. liga
niké je tipovanie
19:15 Koniec Hap. Tel Aviv 3 : 1 Hapoel Raanana FC detail Pridať k mojim zápasom
Brazília 1st Phase
niké je tipovanie
19:30 Koniec Sergipe 1 : 1 Boca Junior FC SE Pridať k mojim zápasom
20:00 Koniec Itabaiana 1 : 0 Dorense FC SE Pridať k mojim zápasom
Brazília Carioca, Seria A
niké je tipovanie
20:00 Koniec Vasco da Gama 0 : 0 Bangu Pridať k mojim zápasom
23:00 Koniec Cabofriense 0 : 1 Fluminense Pridať k mojim zápasom
Brazília Paraibano
niké je tipovanie
21:00 Sousa EC PB - : - Desportiva Perilima PB Pridať k mojim zápasom
Argentína I. liga
niké je tipovanie
23:10 Koniec Indepediente 1 : 2 River Plate detail Pridať k mojim zápasom