Nemecko potvrdilo svoju dominanciu: Krajewská získala titul ako prvá žena v histórii

TOKIO - Nemka Julia Krajewská získala ako prvá žena v histórii titul olympijskej šampiónky v jazdeckej všestrannosti. Po bezchybnom výkone na koni Amande...

Valarie Allmanová sa v
OH Tokio
Dvojnásobná obhajkyňa titulu vyšla naprázdno: Zlato v hode diskom oslavuje Američanka Allmanová

TOKIO - Americká atlétka Valarie Allmanová sa v Tokiu stala olympijskou víťazkou v hode diskom. V pondelňajšom finále triumfovala suverénne výkonom 68,98...

Foto Soufiane El Bakkali triumfoval
OH Tokio
Životný úspech pre marockého bežca: Parádny triumf v behu na 300 m prekážok

TOKIO - Maročan Soufiane El Bakkali triumfoval v behu na 3000 m prekážok na OH v Tokiu. Druhý dobehol Lamecha Girma z Etiópie a tretí finišoval Keňan Benjamin...

Foto Holandská atlétka Sifan Hassanová
OH Tokio
Hlásila útok na tri najcennejšie kovy, jeden už má: Holanďanka jasne ovládla beh na 5000 m

TOKIO - Holandská atlétka Sifan Hassanová s prehľadom triumfovala v behu na 5000 m na OH v Tokiu časom 14:36,79 min. Druhá dobehla Keňanka Hellen Obiriová...

Dánsky bedmintonista Viktor Axelsen
OH Tokio
Veľký úspech pre dánsky bedminton: Viktor Axelsen víťazom mužskej dvojhry

TOKIO - Dánsky bedmintonista Viktor Axelsen sa stal olympijským šampiónom v Tokiu. V pondelňajšom finále mužskej dvojhry zdolal Číňana Lunga Čchena 2:0...

Novinári stoja pred poľským
OH Tokio
Po Česku udelilo Bieloruske vízum aj Poľsko: Postup Lukašenkovho režimu je hanebný!

VARŠAVA - Poľsko udelilo humanitárne vízum 24-ročnej bieloruskej atlétke a účastníčke OH v Tokiu Kryscine Cimanovskej. Oznámil to v pondelok na sociálnej...

Foto Na snímke slovenská atlétka
Slováci na OH
Bojovný výkon v hustom daždi: Emma Zapletalová nepostúpila do finále 400 m prekážok

TOKIO - Slovenská atlétka Emma Zapletalová sa na OH v Tokiu neprebojovala do finále behu na 400 m prekážok. V pondelňajšom druhom semifinále skončila na...

FotoVideo České tenistky Barbora Krejčíková
Video OH Tokio
VIDEO Neubránili sa slzám: České hviezdy si zavesili medaily na krk navzájom

TOKIO - Kateřina Siniaková sklonila na stupňoch víťazov hlavu a Barbora Krejčíková svojej deblovej parťáčke zavesila na krk zlatú olympijskú medailu. Objali...

Michael Phelps
OH Tokio
Michael Phelps sa zmenil na nepoznanie: Čo dnes robí najúspešnejší olympionik histórie?

TOKIO - Rekordman v počte zlatých medailí z olympijských hier Michael Phelps považuje svoj terajší život za zložitejší ako v čase aktívnej kariéry. Dvadsaťtrinásobný...

Olympijským šampiónom na kruhoch
OH Tokio
Olympijským šampiónom na kruhoch sa stal Číňan Liou Jang, striebro získal krajan Jou Chao

TOKIO - Olympijským šampiónom na kruhoch sa stal čínsky gymnasta Liou Jang. Na stupňoch víťazov ho na OH 2020 v Tokiu doplnili jeho krajan Jou Chao a Grék...

Čínska vzpieračka Čou-jü Wang
OH Tokio
Čínska vzpieračka získala zlato v kategórii do 87 kilogramov, striebro putuje do Ekvádoru

TOKIO - Čínska vzpieračka Čou-jü Wang získala na OH v Tokiu zlatú medailu v kategórii do 87 kilogramov. Triumfovala súčtom 270 kg (trh 120, nadhod 150),...

Foto Na snímke slovenský reprezentant
Galovič vyzdvihol Grigarove schopnosti: Verím, že v Paríži bude útočiť na zlato

TOKIO - Medailová séria slovenských vodných slalomárov sa neskončila ani na olympijských hrách v Tokiu. V záverečnej disciplíne v kanáli Kasai ju natiahol...

Kristina Timanovská
OH Tokio
Veľká kauza v Tokiu: Bieloruskú atlétku nútili vrátiť sa do vlasti, MOV zasiahol!

TOKIO - Bieloruská atlétka Kristina Timanovská je podľa Medzinárodného olympijského výboru (MOV) v bezpečí. Hovorca MOV Mark Adams informoval, že nocovala...

Jazdec Robin Godel a
OH Tokio
Švajčiari museli na olympiáde v Tokiu utratiť koňa: Je to ťažká situácia pre nás všetkých

TOKIO - Na olympiáde v Tokiu museli utratiť koňa Jet Seta, ktorý patril do švajčiarskej výpravy. Dôvodom bola silná bolesť po zranení prednej pravej nohy....

Foto Švajčiarska tenistka Belinda Benčičová
OH Tokio
Belinda Benčičová dosiahla tenisovú nesmrteľnosť: Najlepší týždeň môjho života!

TOKIO - Hoci vo včerajšom finále štvorhry švajčiarska tenistka Belinda Benčičová nenadviazala na sobotňajšie zlato zo singlu, o olympijských hrách v Tokiu...

Foto Strieborná olympijská medailistka vo
OH Tokio
Strieborná medailistka môže čeliť vyšetrovaniu: Americká guliarka na pódiu prekrížila ruky

TOKIO - Strieborná olympijská medailistka vo vrhu guľou Raven Saundersová z USA absolvovala medailovú ceremóniu v Tokiu so zdvihnutými rukami v tvare písmena...

Francúzsky reprezentant v športovej
OH Tokio
Zlato v športovej streľbe pre Francúzsko: Quiquampoix vyrovnal olympijský rekord

TOKIO - Francúzsky reprezentant v športovej streľbe Jean Quiquampoix získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v rýchlopaľnej pištoli 25 m. Vo finále odsunul...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Pondelok 2. augusta)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Foto Slovenský strelec Patrik Jány
Finále mu ušlo: Patrik Jány v ľubovoľnej malokalibrovke trinásty

TOKIO - Slovenský strelec Patrik Jány nepostúpil na olympiáde v Tokiu do finále disciplíny ľubovoľná malokalibrovka 3x40. V kvalifikácii obsadil 13. miesto...

Grécky atlét Miltiades Tentoglu
OH Tokio
Olympijský víťaz v diaľke skočil rovnako ako strieborný medailista: Toto rozhodlo v prospech Gréka

TOKIO - Grécky atlét Miltiades Tentoglu sa stal olympijským víťazom v skoku do diaľky. Záverečným pokusom v Tokiu zdolal Kubánca Juana Miguela Echevarriu,...