OH Tokio - strana 9

Foto Kubánsky boxer Arlen Lopez
OH Tokio
Kubánsky boxer sa zapísal do histórie: Toto dokázal ako prvý na svete!

TOKIO - Kubánsky boxer Arlen Lopez vybojoval na OH v Tokiu zlatú medailu v kategórii do 81 kg. V stredajšom finále zdolal Brita Benjamina Whittakera 4:1....

Foto Taliani získali zlato v
OH Tokio
Fantastický finiš a nový rekord! Hviezda svetovej cyklistiky valcuje aj na dráhe

TOKIO - Talianski dráhoví cyklisti Simone Consonni, Filippo Ganna, Francesco Lamon a Jonathan Milan získali na OH 2020 v Tokiu zlato v stíhačke družstiev...

Na snímke slovenský dvojkajak
OH Tokio
Slováci do nich vkladajú medailové nádeje: Musíme podať životný výkon, tvrdia Baláž s Botekom

TOKIO - Slovenskí reprezentanti v rýchlostnej kanoistike Samuel Baláž a Adam Botek sa v prvý deň súťaží v K2 na 1000 m chceli vyhnúť štvrťfinálovej jazde,...

Austrálčania neuniesli odchod z
OH Tokio
Austrálčania neuniesli odchod z Tokia bez medaily: Zničili izby a vyvádzali v lietadle!

TOKIO - Odchod časti austrálskych olympionikov z Tokia bol zrejme dosť divoký. Pred opustením olympijskej dediny podľa agentúry Reuters zničili svoje izby....

Bieloruska Cimanovská je na
OH Tokio
Cimanovská je na ceste z Tokia do Varšavy, bojí sa o svojich rodičov

TOKIO - Bieloruská atlétka Kryscina Cimanovská, ktorej Poľsko udelilo humanitárne vízum, odcestovala v stredu lietadlom z dejiska OH 2020 v Tokiu do Varšavy....

Na snímke uprostred japonská
OH Tokio
Dvojnásobný triumf pre Japonsko: V skejtbordingu rozdávali medaily iba tínedžerkám

TOKIO - Finále skejtbordingovej disciplíny park žien na OH 2020 v Tokiu sa skončilo dvojnásobným úspechom domácich Japoniek. Zlatú medailu získala Sakura...

Ilustračné foto
OH Tokio
Zemetrasenie neďaleko dejiska olympijských hier! Obyvatelia sa nemusia obávať vlny cunami

TOKIO - Japonsko v stredu nad ránom zasiahlo zemetrasenie s magnitúdou 4,8. Jeho epicentrum bolo Ibaraki pri pobreží prefektúry, ktorá je vzdialená od...

Slovenská reprezentantka v športovej
Slováci na OH
Barteková už nebude figurovať v komisii športovcov MOV! Opätovné zvolenie nevyšlo

TOKIO - Slovenskú strelkyňu Danku Bartekovú nezvolili opätovne do komisie športovcov Medzinárodného olympijského výboru (MOV). Barteková v nej pôsobila...

Brazílska diaľková plavkyňa Ana
OH Tokio
Obhajkyňa titulu nestačila na Brazílčanku: Cunhová triumfovala v diaľkovom plávaní na 10 kilometrov

TOKIO - Brazílska diaľková plavkyňa Ana Marcela Cunhová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 10 km trati. V japonskej metropole triumfovala s náskokom...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Streda 4. augusta)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Foto Slovenský reprezentant v zápasení
Premiéra pod olympijskými kruhmi nevyšla: Boris Makojev prehral!

TOKIO - Slovenský reprezentant v zápasení voľným štýlom Boris Makojev neuspel v úvodnom kole olympijského turnaja v Tokiu v hmotnostnej kategórii do 86...

Foto Slovenský dvojkajak v zložení
Napriek komplikáciám postúpili ďalej: Slovenský dvojkajak musel zabojovať až vo štvrťfinále

TOKIO - Slovenský dvojkajak v zložení Samuel Baláž, Adam Botek sa na OH 2020 v Tokiu prebojoval do štvrtkového semifinále K2 na 1000 m. Vicemajstri Európy...

Adam Ondra
OH Tokio
Česko s veľkou šancou na ďalšiu medailu: Lezec Ondra zvládol náročnú kvalifikáciu

TOKIO - Česká medailová nádej Adam Ondra postúpil do štvrtkového finále premiéry športového lezenia na olympijských hrách v Tokiu pre osmičku najlepších....

Foto Olympijským šampiónom v skoku
OH Tokio
Svetový rekord odolal: Mondo potvrdil rolu favorita a získal svoje premiérové zlato

TOKIO - Olympijským šampiónom v skoku o žrdi sa stal Švéd Armand Duplantis. V Tokiu ako jediný skočil 602 cm a pokúšal sa aj o svetový rekord 619 cm, ktorý...

Foto Dani Alves a Alexis
OH Tokio
Olympiádu čaká parádne finále: Brazília bude obhajovať zlato proti Španielsku!

TOKIO - Vo finále mužského olympijského turnaja v Tokiu sa stretnú futbalisti Brazílie so Španielskom.

FotoVideo Na snímke vpravo olympijská
Video OH Tokio
VIDEO Zlato i striebro sú už doma: Sabbatini chce inšpirovať mladých

BRATISLAVA - Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková už priniesla zlatú medailu z trapu z olympiády v Tokiu na Slovensko. Do Bratislavy pricestoval...

Foto Americká atlétka Athing Muová
OH Tokio
Američania čakali na toto zlato dlhých 53 rokov: Ďakovať môžu iba 19-ročnej atlétke!

TOKIO - Americká atlétka Athing Muová získala na OH 2020 zlatú medailu v behu na 800 m. V utorkovom finále triumfovala v národnom rekorde 1:55,21 min....

Mal dbať na dodržiavanie
OH Tokio
Mal dbať na dodržiavanie pravidiel, no sám ich porušil: V Tokiu musia riešiť kuriózny prípad

TOKIO - Organizátori olympijských hier v Tokiu musia riešiť kuriózny prípad. Jeden z členov moldavskej výpravy mal totiž hrubo porušiť protipandemické...

Maďarský zápasník Tamás Lőrincz
OH Tokio
Maďarsko sa raduje z ďalšieho zlata: Lőrincz dosiahol najväčší úspech v kariére

TOKIO - Maďarský zápasník Tamás Lőrincz vybojoval na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v grécko-rímskom štýle do 77 kg. V utorkovom finále zdolal Akžola Machmudova...

Kubánsky boxer Roniel Iglesias
OH Tokio
Kubánsky boxer po piatich rokoch opäť na vrchole: Iglesias porazil súpera 5:0 a má zlato

TOKIO - Kubánsky boxer Roniel Iglesias získal zlato na OH v Tokiu v kategórii do 69 kg. Vo finálovom zápase zdolal Brita Pata McCormacka 5:0 na body. Bronzové...