OH Tokio - strana 6

Foto Talianski šprintéri získali na
OH Tokio
Obrovská senzácia v Tokiu! Historický úspech Talianska a pohroma pre Jamajku

TOKIO - Talianski šprintéri získali na OH 2020 v Tokiu historické zlato v štafete na 4x100 m. Na druhé miesto odsunuli Veľkú Britániu, bronz ukoristili...

Číňanka Š'-jing Liou získala
OH Tokio
Číňanka Š'-jing Liou získala zlatú medailu v hode oštepom, striebro vybojovala Poľka Andrejczyková

TOKIO - Číňanka Š'-jing Liou získala zlatú medailu v hode oštepom na OH 2020 v Tokiu. Vo finále uspela výkonom 66,34 m. Striebro vybojovala Poľka Maria...

Foto Jamajčanky zlaté v štafete
OH Tokio
Triasol sa aj svetový rekord: Jamajčanky ovládli štafetu, Thompsonová-Herahová má tretie zlato

TOKIO - Jamajské šprintérky získali na OH 2020 v Tokiu zlato v štafete na 4x100. Na druhé miesto odsunuli bežkyne USA, bronz získali Britky.

Shaunae Millerová-Uibová triumfovala na
OH Tokio
Millerová-Uibová sa na 400 metrov behu teší zo zlata: Bahamská bežkyňa obhájila triumf z Ria de Janeiro

TOKIO - Bahamská bežkyňa Shaunae Millerová-Uibová získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 400 m a obhájila triumf z Ria de Janeiro.

Foto Janja Garnbretová sa stala
OH Tokio
Slovinsko oslavuje ďalšie zlato: Garnbretová sa stala prvou víťazkou v športovom lezení

TOKIO - Reprezentantka Slovinska Janja Garnbretová sa stala prvou olympijskou víťazkou v športovom lezení. Na OH v Tokiu vyhrala dve z troch finálových...

Basketbalistky USA
OH Tokio
Američanky si pohodlným spôsobom zaistili postup do finále: So Srbkami si poradili bez problémov

TOKIO - Americké basketbalistky si pohodlným spôsobom zaistili postup do finále olympijského turnaja v Tokiu. V piatkovom semifinále si poradili so Srbkami...

FotoVideo Na snímke členka Tenisového
Video OH Tokio
VIDEO Do Bratislavy priniesla zlato i striebro: Benčičovej slová zahrejú pri srdci každého Slováka

BRATISLAVA - Švajčiarsky tenis vo svete preslávili najmä Roger Federer či Martina Hingisová, no ani ani im sa nepodarilo to, čo Belinde Benčičovej. Dvadsaťštyriročná...

Uganďan Joshua Cheptegei
OH Tokio
Finále behu v Tokiu vyhral svetový rekordér Cheptegei z Ugandy, druhý dobehol Kanaďan Ahmed

TOKIO - Finále behu na 5000 m na OH 2020 v Tokiu vyhral časom 12:58,15 min svetový rekordér Joshua Cheptegei z Ugandy, ktorý už má aj striebro z dvojnásobnej...

Pozemné hokejistky Holandska získali
OH Tokio
Vo finále OH hrali piatykrát za sebou: Pozemné hokejistky Holandska získali zlato

TOKIO - Pozemné hokejistky Holandska získali zlaté medaily na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo finálovom zápase zdolali Argentínu 3:1. Bronz vybojovali...

Hráči Mexika oslavujú s
OH Tokio
Futbalisti Mexika sa tešia z olympijského bronzu, domáci reprezentanti Japonska v slzách

SAITAMA - Futbalisti Mexika získali na OH 2020 bronzové medaily. V piatkovom dueli o tretie miesto zvíťazili v Saitame nad domácim Japonskom 3:1.

Foto Na snímke slovenská reprezentantka
Slováci na OH
Teplo, červené karty a obavy z penalizácie: Czaková chcela, aby sa umiestnenie začínalo trojkou

SAPPORO - Slovenská reprezentantka Mária Katerinka Czaková dosiahla na svojej tretej olympiáde najlepšie umiestnenie v chôdzi na 20 km. So 45. miestom...

Foto Thomas Daley (vľavo) spolu
OH Tokio
FOTO, z ktorého pôjdete do kolien: Britský olympionik sa stal hitom internetu!

TOKIO - Brit Thomas Daley sa v piatok na sociálnych sieťach pochválil svojim výsledkom mimo športového diania. Daley spolu s Mattom Leeom získal na OH...

Foto Na snímke vpravo slovenský
Osudový tréner, zlaté Rio a boj za očistenie mena: Tóth si zaslúži najväčší obdiv a rešpekt

SAPPORO - Matej Tóth definitívne ukončil svoju pozoruhodnú kariéru. Rozlúčil sa s ňou pod piatimi olympijskými kruhmi v Sappore, kde na svojej záverečnej...

Foto Na snímke slovenský reprezentant
Slovenského chodca chytali kŕče, no cieľ preťal: Bolo to peklo, najťažšie preteky v živote!

SAPPORO - Slovenský chodec Michal Morvay si v piatok odkrútil premiéru na olympijských hrách. Na 50 km trati v horúcom Sappore urputne bojoval a dokázal...

Talianska reprezentantka Antonella Palmisanová
OH Tokio
Čarovný piatok v Tokiu: V deň svojich 30. narodenín dosiahla najväčší úspech v živote

SAPPORO - Talianska reprezentantka Antonella Palmisanová triumfovala v chôdzi žien na 20 km na OH v Tokiu. V deň svojich 30. narodenín dosiahla víťazný...

Eritrejčan Amanuel Ghebreigzabhier počas
OH Tokio
Dobehni tých jazdcov na ťavách, kričal tréner počas časovky: Pozrite, aký trest vyfasoval

TOKIO - Športový riaditeľ Nemeckého cyklistického zväzu Patrick Moster dostal za svoje nevhodné výroky s rasistickým podtextom počas olympijských hier...

Foto Na snímke poľský reprezentant
OH Tokio
Neuveriteľný príbeh: Chodecká 50-tka má senzačného víťaza, Tóth je v šoku

SAPPORO - Dvadsiata a posledná chodecká päťdesiatka na olympijských hrách mala senzačného víťaza. Stal sa ním Dawid Tomala, ktorý v Odori Parku v Sappore...

Bývalá hokejistka zasadne na
OH Tokio
Bývalá hokejistka zasadne na trón: Terhová-Laaksonenová novou šéfkou komisie športovcov MOV

TOKIO - Fínka Emma Terhová-Laaksonenová sa stala novou šéfkou komisie športovcov Medzinárodného olympijského výboru. Bývalá hokejistka nahradí na tomto...

Foto Zlato v kategórii do
OH Tokio
Ruský boxer nemal nárok: Julio la Cruz vrátil Kubu na olympijský trón v ťažkej váhe

TOKIO - Olympijským víťazom v ťažkej váhe do 91 kg sa stal Kubánec Julio la Cruz. Vo finále mu podľahol ruský boxer štartujúci pod hlavičkou ROC Muslim...

Americké basketbalistky po víťazstve
OH Tokio
Basketbalistky Srbska nestačili na USA: Američanky sa radujú z postupu do finále