OH Tokio - strana 4

Vodní pólisti Srbska obhájili
OH Tokio
Vodní pólisti Srbska obhájili olympijské zlato: Vo finále zdolali Grécko

TOKIO - Vodní pólisti Srbska obhájili olympijské zlato, keď vo finálovom zápase na hrách v Tokiu zdolali Grécko 13:10. Bronz získali hráči Maďarska po...

Českí športovci počas otváracieho
OH Tokio
Udalosti z leteckého špeciálu boli tragédiou pre český šport: Dodnes nevieme, ako sa to stalo

TOKIO - Predseda Českého olympijského výboru (ČOV) Jiří Kejval uistil, že sa problematický úvod českej účasti na olympijských hrách v Tokiu poznačený šiestimi...

Americká plavkyňa Katie Ledecká
Slováci na OH
Najúspešnejšou výpravou olympiády tretíkrát za sebou USA: Slovensko uzatvára top päťdesiatku

TOKIO - Najúspešnejšou výpravou OH 2020 v Tokiu sú Spojené štáty americké. Reprezentanti USA získali celkovo 39 zlatých, 41 strieborných a 33 bronzových...

Americké basketbalistky Sue Birdová
OH Tokio
Rozprávková cesta domácich basketbalistiek sa skončila vo finále: Američanky nedopustili senzáciu

TOKIO - Basketbalistky USA obhájili na olympiáde v Tokiu zlato z Ria de Janeiro. Vo finále zdolali v nedeľu Japonky bez problémov 90:75. Pripísali si...

Hádzanárky Francúzska sa premiérovo
OH Tokio
Hádzanárky Francúzska získali premiérovo zlato: Vo finálovej repríze z Ria zdolali Rusky

TOKIO - Hádzanárky Francúzska sa premiérovo v histórii stali olympijskými víťazkami. V nedeľnom finále OH 2020 v Tokiu zdolali tím Ruského olympijského...

Foto Americké volejbalistky sa tešia
OH Tokio
Nečakane hladký priebeh finále: Americké volejbalistky získali svoje premiérové zlato

TOKIO - Volejbalistky USA sa stali prvýkrát v histórii olympijskými víťazkami. V nedeľnom finále na OH 2020 v Tokiu zdolali dvojnásobné šampiónky Brazílčanky...

Na snímke vedúci výpravy
Šéf slovenskej výpravy je s bilanciou v Tokiu spokojný: Apeluje na lepšiu prácu v športových zväzoch

TOKIO - Slovenskí športovci získali na hrách 32. olympiády v Tokiu štyri medaily, športový riaditeľ Slovenského olympijského a športového výboru (SOŠV)...

Keňan Eliud Kipchoge
OH Tokio
Kipchoge v olympijskom maratóne demonštroval svoju silu: Súperov nechal bojovať len o striebro

TOKIO - Keňan Eliud Kipchoge sa v nedeľu v Tokiu stal suverénne olympijským víťazom v maratóne mužov. Časom 2:08:38 hodiny obhájil zlatú medailu z Ria...

Jason Kenny so zlatou
OH Tokio
Kenny prvým Britom so siedmimi zlatými medailami: Všetky sú špeciálne!

TOKIO - Britský reprezentant v dráhovej cyklistike Jason Kenny obhájil v nedeľu na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v keirine. Na druhé miesto odsunul Azizulhasniho...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Nedeľa 8. augusta)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Reprezentanti USA pózujú so
Olympijské hry
Američania obhájili zlato v štafete na 4 x 400 m: Strieborným Holanďanom nadelili cez dve sekundy

TOKIO - Američania vybojovali na olympijských hrách zlato v štafete 4 x 400 m. V sobotnom finále zdolali Holanďanov o viac ako dve sekundy. Bronz získali...

Foto Francúzski volejbalisti oslavujú zisk
OH Tokio
Francúzski volejbalisti získali premiérové zlato: Vo finálovej dráme zdolali Ruský olympijský výbor

TOKIO - Francúzski volejbalisti sa prvýkrát v histórii stali olympijskými víťazmi. V sobotňajšom finále OH 2020 v Tokiu zdolali tím Ruského olympijského...

Austrálsky basketbalista Patty Mills
OH Tokio
Patty Mills streleckým koncertom zatienil Dončiča: Austrália v boji o bronz zdolala Slovinsko

TOKIO - Basketbalisti Austrálie si vybojovali na olympijských hrách v Tokiu bronzové medaily, keď v súboji o 3. miesto zdolali Slovinsko 107:93. Strelecký...

Foto Dani Alves a Richarlison
OH Tokio
Brazílčania potvrdili pozíciu top favorita: Obhajcovia zlata zdolali Španielov po predĺžení

JOKOHAMA - Brazílski futbalisti obhájili olympijské zlato. V sobotnom finále OH 2020 zdolali v Jokohame Španielov 2:1 po predĺžení. Bronz získali v piatok...

Francúzski hádzanári so zlatými
Hádzanári Francúzska získali tretíkrát v histórii zlato: Vo finále zdolali obhajcov titulu Dánov

TOKIO - Hádzanári Francúzska získali tretíkrát v histórii zlato z olympijských hier. Vo finále OH 2020 v Tokiu zdolali obhajcov titulu Dánov 25:23. Francúzi...

Foto Atlétka Marija Lasickeneová pod
OH Tokio
Súťaž výškarok vyhrala Ruska Lasickeneová: Konkurenciu zdolala výkonom 204 cm

TOKIO - Atlétka Marija Lasickeneová pod hlavičkou Ruského olympijského výboru (ROC) vyhrala na OH v Tokiu súťaž výškarok výkonom 204 cm. Striebro získala...

Indický oštepár Neeraj Chopra
OH Tokio
Oštepár Chopra získal pre Indiu prvé atletické zlato: Striebro i bronz putujú do Česka

TOKIO - Neeraj Chopra vybojoval pre Indiu historicky prvé olympijské zlato v atletike. V sobotu triumfoval na OH v Tokiu v súťaži oštepárov výkonom 87,58...

Nórsky atlét Jakob Ingebrigtsen
OH Tokio
Európsky šampión prekonal historické maximum: Nór Ingebrigtsen získal zlato v behu na 1500 metrov

TOKIO - Nórsky atlét Jakob Ingebrigtsen triumfoval v behu na 1500 m na OH v Tokiu v novom olympijskom i európskom rekorde 3:28,32 min. O 69 stotín sekundy...

Holandská atlétka etiópskeho pôvodu
OH Tokio
Holandská atlétka má zlaté double: Hassanová triumfovala aj v behu na 10-tisíc metrov

TOKIO - Holandská atlétka etiópskeho pôvodu Sifan Hassanová triumfovala na OH v Tokiu v behu na 10.000 m časom 29:55,32 min. Skvelým finišom odsunula na...