OH Tokio - strana 2

Chorvátski tenisti Nikola Mektič
OH Tokio
Poláškov parťák už má istú medailu: Finále mužskej štvorhry bude čisto chorvátskou záležitosťou

TOKIO - Chorvátski tenisti Nikola Mektič a Mate Pavič postúpili do finále mužskej štvorhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Najvyššie nasadený pár zdolal...

Foto Austrálska vodná slalomárka Jessica
Slováci na OH Aktualizované
Jessica Foxová sa zapísala do histórie vodného slalomu: Toto ešte nikto nedokázal!

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Ako prvá vodná slalomárka si tak vybojovala olympijskú...

Eritrejčan Amanuel Ghebreigzabhier počas
OH Tokio Aktualizované
Odporný incident počas olympijskej časovky: Niečo také nemá v športe miesto...

TOKIO - Športový riaditeľ Nemeckého cyklistického zväzu Patrick Moster sa ospravedlnil za rasistické výroky počas dnešnej časovky mužov na olympijských...

Foto Slovenská reprezentantka vo vodnom
Slováci na OH ONLINE
Monika Škáchová: Online prenos z finále C1 žien

TOKIO - Zlatú olympijskú medailu v C1 žien získala v Tokiu austrálska vodná slalomárka Jessica Foxová. Na pódiu ju doplnili Britka Mallory Franklinová...

Americký plavec Robert Finke
OH Tokio
Američania si pripisujú ďalšie dve zlaté medaily, dominovali aj čínske plavkyne

TOKIO - Americký plavec Robert Finke získal na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu na 800 m v.sp. Vo štvrtkovom finále zvíťazil časom 7:41,87 min pred Talianom...

Sam Kendricks
OH Tokio
Dvojnásobný majster sveta prišiel o účasť na OH: Američan mal pozitívny test na koronavírus

TOKIO - Dvojnásobný majster sveta v skoku o žrdi Američan Sam Kendricks prišiel o účasť na olympijských hrách v Tokiu po pozitívnom teste na koronavírus....

Foto Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák
Fantázia! Zuzana Rehák Štefečeková vybojovala pre Slovensko olympijské zlato

TOKIO - Strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková získala vo štvrtok zlatú olympijskú medailu v trape. Pre slovenskú výpravu vybojovala prvý cenný kov na hrách...

Foto Talianske veslárky Valentina Rodiniová
Vodné športy
Talianky vyhrali dramatické A-finále dvojskifu, radujú sa aj Íri či Chorváti

TOKIO - Talianske veslárky Valentina Rodiniová a Federica Cesariniová získali na OH 2020 v Tokiu zlato v dvojskife ľahkých váh. Vo štvrtkovom A-finále...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Štvrtok 29. júla)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Foto Na snímke slovenská strelkyňa
Zuzana Rehák Štefečeková: Online prenos z finále trapu žien

Slovenská lukostrelkyňa Denisa Baránková
Slováci na OH
Najmladšia členka slovenskej výpravy je z hry von: Baránková vypadla po päťsetovom boji

TOKIO - Slovenská lukostrelkyňa Denisa Baránková vypadla na OH v Tokiu v 1. kole vyraďovacej časti. Najmladšia členka slovenskej výpravy prehrala s Estónkou...

Foto Tréner Tomáš Kovács (uprostred)
Boxer Csemez bol po osemfinálovej prehre veľmi sklamaný: Nie som so sebou vôbec spokojný

TOKIO - Slovenský boxer Andrej Csemez sa na OH 2020 v Tokiu neprebojoval do štvrťfinále. Vo štvrtkovom osemfinálovom súboji hmotnostnej kategórie do 75...

Historický úspech! Zuzana Rehák Štefečeková vytvorila nový svetový rekord

TOKIO - Slovenská strelkyňa Zuzana Rehák Štefečeková vyhrala kvalifikáciu trapu na olympijských hrách v Tokiu v novom svetovom rekorde 125 bodov. Do šesťčlenného...

Mirabai Čanuová
OH Tokio
Indická medailistka dva dni pred súťažou nejedla: Pizzu a kino bude mať doživotne zdarma!

TOKIO - Doživotný prísun pizze zadarmo a tiež bezplatný vstup do kina má vďaka zisku striebornej olympijskej medaily zaistený indická vzpieračka Mirabai...

Japonská džudistka Čizuru Araiová
OH Tokio
Japonsko vo svojom národnom športe valcuje konkurenciu: Ďalšie zlato v džude pridala Araiová

TOKIO - Japonka Čizuru Araiová vybojovala v Tokiu zlato v džude v kategórii do 70 kg. Vo finále zdolala Michaelu Polleresovú z Rakúska. Bronz získali Madina...

Na snímke čínsky vzpierač
OH Tokio
Čína s ďalším zlatom: Trojnásobný majster sveta triumfoval v novom svetovom rekorde!

TOKIO - Čínsky vzpierač Š' Č'-jung triumfoval na OH v Tokiu v hmotnostnej kategórii do 73 kg v novom svetovom rekorde 364 kg a získal druhé olympijské...

Daniil Medvedev
OH Tokio
Ďalšia kauza na olympiáde: Rusi obvinili novinára z provokácie! Chcú, aby mu zobrali akreditáciu

TOKIO - Ruská výprava v Tokiu, ktorá vystupuje pod hlavičkou národného olympijského výboru (ROC) plánuje podať sťažnosť proti jednému z novinárov. Rusi...

Foto Slovinský cyklista Primož Roglič
OH Tokio
Najlepší možný liek na rozboľavenú dušu: Roglič zapol strojový režim a všetkých prevalcoval

TOKIO - Najlepší možný liek na rozboľavenú dušu pretekára v podobe zlatej olympijskej medaily si dnes skvelým výkonom zaistil slovinský cyklista Primož...

Foto Američanky získali zlato v
OH Tokio
Američanky získali zlato v 3x3 basketbale, vo finále zdolali Rusky

TOKIO - Americké reprezentantky získali zlato na olympijských hrách v 3x3 basketbale. V stredajšom finále zdolali Rusky hrajúce pod hlavičkou národného...

Foto Max Gradel a Youssouf
Reprezentácia
Katastrofa pre Nemecko a Argentínu: Na olympijskom turnaji končia už v základnej skupine!

TOKIO - Futbalisti Nemecka neobhája v Tokiu olympijské striebro spred piatich rokov. V stredajšom záverečnom vystúpení v základnej D-skupine iba remizovali...