Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Nedeľa 25. júla)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

FotoVideo Sara Sorribesová Tormová po
Video OH Tokio
VIDEO Veľké prekvapenie na olympijskom tenisovom turnaji: S Tokiom sa lúči svetová jednotka!

TOKIO - Svetová tenisová jednotka Ashleigh Bartyová prekvapujúco vypadla na olympijskom turnaji už v úvodnom kole dvojhry. Austrálčanka nestačila na Španielku...

Matej Beňuš v kvalifikačnej
Slováci na OH
Beňuš je jednou nohou v semifinále: Druhú jazdu si už môžem užiť

TOKIO - Slovenský vodný slalomár Matej Beňuš si vytvoril v prvej olympijskej rozjazde výbornú východiskovú pozíciu na postup do semifinále C1. Tokijský...

Na snímke slovenský tenista
Klein v olympijskej premiére neuspel: Austrálčana potrápil, no na víťazstvo to nestačilo

TOKIO - Slovenský tenista Lukáš Klein neuspel v 1. kole dvojhry na olympijskom turnaji v Tokiu. Vo svojej premiére pod piatimi kruhmi prehral s Austrálčanom...

Foto Hend Zazová
OH Tokio
Prehra v prvom zápase hlavnou lekciou: Iba 12-ročná olympionička už plánuje ďalšie olympiády!

TOKIO - Najmladšia športovkyňa na OH 2020 síce vo svojom úvodnom zápase prehrala a v Tokiu v súťažiach skončila, no už plánuje účasť na ďalších olympiádach....

Hviezdne posily na poslednú
OH Tokio
Hviezdne posily na poslednú chvíľu: Trio amerických finalistov NBA dorazilo do Tokia

TOKIO - Americká mužská basketbalová reprezentácia sa stretla v Tokiu v kompletnom zložení menej ako 24 hodín pred úvodným vystúpením v A-skupine proti...

Richard Nagy
Richard Nagy napriek sezónnemu maximu v Tokiu neuspel: Finále by som nedal, ani keby som utekal

TOKIO - Richard Nagy zaplával na OH v Tokiu sezónne maximum, ale v pretekoch na 400 m pol.pr. obsadil v rozplavbách 23. miesto časom 4:18,29 a nepostúpil...

Mohamed Khalil Jendoubi a
OH Tokio
Taekwondo: Dell'aquila získal v Tokiu zlato v kategórii do 58 kg, u žien do 49 kg zlato pre Thajsko

TOKIO - Taliansky reprezentant v taekwonde Vito Dell'aquila sa stal v Tokiu olympijským víťazom v kategórii do 58 kg. V sobotnom finále zvíťazil nad Mohamedom...

FotoVideo Stefanie van der Gragt
VIDEO Brazílčanky si v šlágri delili body, šialený duel Zambie s Čínou priniesol historický rekord!

TOKIO - Kanadské futbalistky si na olympijskom turnaji pripísali prvé víťazstvo. V sobotnom dueli E-skupiny vyhrali v Sappore nad Čile 2:1. Oba góly Kanady...

Foto Maďarský šermiar Áron Szilágyi
OH Tokio
Celé Maďarsko na nohách: Áron Szilágyi na OH v Tokiu zavŕšil v šabli zlatý hetrik!

TOKIO - Maďarský šermiar Áron Szilágyi sa stal na OH 2020 v Tokiu olympijským šampiónom v šabli. V sobotnom finále zdolal Taliana Luigiho Sameleho 15:7...

Číňanka Sun I-wen vybojovala
OH Tokio
Čína sa raduje zo zisku olympijského zlata: Šermiarka Sun I-wen ovládla finálovú drámu v korde

TOKIO - Čínska šermiarka Sun I-wen získala na OH 2020 v Tokiu zlatú medailu v korde. V dramatickom finále zdolala Rumunku Anu Mariu Popescuovú 11:10.

FotoVideo Juraj Sagan na čele
Video Slováci na OH
Slovenský znak na čele počas takmer celých pretekov: Juraj Sagan v Tokiu ohúril aj sám seba!

TOKIO - Síce sa nedostal do cieľa, no niekoľko hodín ukazoval televíznym divákom na celom svete slovenský národný dres. Cyklista Juraj Sagan bol v úvode...

Športovci z Ruského olympijského
OH Tokio
Politika zasahuje aj do olympiády v Tokiu: Rusi žiadajú organizátorov o nápravu!

TOKIO - Ruské veľvyslanectvo v Tokiu vyzvalo Medzinárodný olympijský výbor (MOV) a organizačný výbor olympijských hier, aby opravili mapu s vyobrazením...

Naohisa Takato a jeho
OH Tokio
Japonsko jasá: Džudista Naohisa Takato vybojoval pre domácich v Tokiu prvé zlato!

TOKIO - Džudista Naohisa Takato získal na OH 2020 v Tokiu prvé zlato pre Japonsko. Vo finále kategórie do 60 kg zdolal Yang Yung Weia z Taiwanu na ippon...

FotoVideo Ukrajinská výprava počas otváracieho
Otrasný škandál televízie: Výsmech krajinám! Ukrajina, Sýria či Haiti sú v šoku

TOKIO - Juhokórejská televízia MBC sa ospravedlnila za nevhodné titulky pri piatkovom otváracom ceremoniáli olympijských hier v Tokiu. Nástup výprav na...

Foto Hind Zaza
OH Tokio
Olympijský súboj ako dcéra proti matke: 12-ročné dievča obmedzuje vojna aj elektrina

TOKIO - Najmladší účastník olympiády v Tokiu - dvanásťročná stolná tenistka Hind Zazaová - sa rozlúčila s hrami v prvom kole. Po porážke 0:4 na sety s...

Foto Juraj Tužinský
Zlyhanie medailovej nádeje Slovenska je záhadou: Hodnotenie krutého nezdaru!

TOKIO - Na olympijských hrách v Riu de Janeiro 2016 bol Juraj Tužinský najúspešnejší zo slovenských strelcov. Od bronzu ho delili dve desatiny bodu. V...

Barbora Balážová a Ľubomír
OH Tokio
Medailový sen sa rozplynul: Slováci sa po prehre na nič nevyhovárali!

TOKIO - Medailový sen sa rozplynul hneď v prvý deň olympiády a s ním aj vytúžená odmena za niekoľkoročnú prácu. Od zaradenia mixu do programu hier v Tokiu...

Video Barbora Krejčíková
Česká víťazka Roland Garros postupuje ďalej, poľská nádej spravila rýchly proces

TOKIO - Šiesta nasadená poľská tenistka Iga Swiateková postúpila do 2. kola olympijského turnaja vo dvojhre. V sobotu si vlaňajšia víťazka Roland Garros...

FotoVideo Ekvádorsky cyklista Richard Carapaz
VIDEO Ekvádor na nohách! Totálne a nečakané zničenie konkurencie, medailu má aj Pogačar

TOKIO - Ekvádorsky cyklista Richard Carapaz získal zlatú medailu v cestných pretekoch jednotlivcov s hromadným štartom na OH v Tokiu. Na náročnej 234 km...