OH Tokio - strana 5

Španielski hráči oslavujú po
OH Tokio
Egypťania mali prvý cenný kov z vrcholného podujatia na dosah: Bronz oslavujú španielski hádzanári

TOKIO - Hádzanári Španielska získali štvrtýkrát v histórii olympijský bronz. V súboji o tretiu priečku na OH v Tokiu úradujúci európski šampióni zdolali...

Online prenos z OH
OH Tokio
Brazília - Španielsko: Online prenos z finálového zápasu na OH v Tokiu

JOKOHAMA - Brazílski futbalisti obhájili olympijské zlato. V sobotnom finále OH 2020 zdolali v Jokohame Španielov 2:1 po predĺžení. Bronz získali v piatok...

Na snímke slovenská posádka
Slováci na OH
Bronzový Baláž mal po zázname z finále zimomriavky: Uff, tak toto bolo neskutočne tesné!

TOKIO - Slovenský kanoista Samuel Baláž sa po piatkovej semifinálovej jazde K4 na 500 metrov tešil najviac na jedlo. Pred sobotným finále si ho však nemohol...

Na snímke tréner slovenských
OH Tokio
Slovenský tréner sa po zisku medaily neubránil slzám: Vieme zdolávať veľké kanoistické krajiny

TOKIO - Jeden z trénerov slovenského štvorkajaku Peter Likér nezadržal po zisku bronzu na OH v Tokiu slzy. Jeho zverenci Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik...

Američanky obhájili zlato vo
OH Tokio
Vodné pólistky USA obhájili zlato: Vo finále jednoznačne prevalcovali Španielsko

TOKIO - Vodné pólistky USA triumfovali na olympijskom turnaji v Tokiu. Obhajkyne zlatých medailí z Londýna 2012 i Ria de Janeira 2016 zdolali vo finále...

Vlček nepovedal posledné slovo ani po svojej šiestej olympiáde: Stále to stojí za to!

TOKIO - Erik Vlček sa po zisku štvrtej olympijskej medaily nechystá do športového dôchodku. Po pretekoch K4 na 500 m na OH v Tokiu uviedol, že stále má...

Nemecká päťbojárka Annika Schleuová
OH Tokio
Skrat nemeckej trénerky na olympiáde v Tokiu: Kôň nespolupracoval, tak ho udrela päsťou!

TOKIO - Trénerka nemeckých moderných päťbojárov Kim Raisnerová už nezasiahne do olympijských hier v Tokiu. Päsťou udrela do koňa, ktorý odmietal skákať,...

Na snímke slovenská olympionička
Barteková súčasťou emotívneho ceremoniálu: Slováci ako jediní dodržali medailový protokol

TOKIO - Slovenská strelkyňa Danka Barteková si po piatich rokoch zopakovala olympijský medailový ceremoniál v kanoistickom areáli. Slovenskému štvorkajaku...

Foto Radosť volejbalistov Argentíny
OH Tokio
Obrovské sklamanie pre obhajcov zlata: Argentína po dráme zdolala Brazíliu v boji o bronz

TOKIO - Argentínski volejbalisti získali na OH v Tokiu bronzové medaily. V juhoamerickom súboji o tretiu priečku zdolali rivalov z Brazílie po dráme 3:2...

Tomáš Hlavatý
Slovenský tréner má na dosah olympijské zlato: Hlavatý sa vypracoval na lavičku ruskej zbornej!

TOKIO - Finále ženského turnaja v hádzanej má rovnaké obsadenie ako na predchádzajúcej olympiáde v Riu. Stretnú sa v ňom hráčky Ruska, ktoré v Japonsku...

Brazílsky boxer Hebert Sousa
OH Tokio
Pre zlato si dokráčal vo veľkom štýle: Brazílsky boxer knokautoval ukrajinského súpera

TOKIO - Brazílsky boxer Hebert Sousa triumfoval na olympiáde v Tokiu v kategórii do 75 kg. Vo finále knokautoval Ukrajinca Oleksandra Chyžniaka. Bronzovú...

Foto Na snímke slovenská posádka
Slovensko skompletizovalo medailovú zbierku! Bolo to tesné, Vlček v cieli zmeravel

TOKIO - Bronz slovenských rýchlostných kanoistov na OH 2020 v Tokiu v disciplíne K4 sa nerodil ľahko. Kvarteto Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Sobota 7. augusta)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Foto Američanka Nelly Kordová sa
OH Tokio
Dcéra českej tenisovej legendy to dokázala! Kordová získala zlatú medailu v golfe

TOKIO - Olympijskou šampiónkou v golfe sa v Tokiu stala Američanka Nelly Kordová. O striebornú medailu museli v dodatočnom dueli bojovať Japonka Mone Inamiová...

Foto Maďarky obhájili triumf v
OH Tokio
Maďarky obhájili triumf v štvorkajaku žien, Číňanky v C2 deklasovali súperky

TOKIO - Maďarské rýchlostné kanoistky vybojovali zlato na olympiáde v Tokiu v disciplíne K4 na 500 m. Striebro získali Bielorusky, bronz Poľky.

Foto Americký basketbalista Kevin Durant
OH Tokio
Famózny Durant a unikátny počin hráčov Milwaukee: Američania zdolali Francúzov a obhájili zlato

TOKIO - Americkí basketbalisti obhájili na olympiáde v Tokiu zlato z Ria de Janeira. Vo finále zdolali v sobotu Francúzov 87:82. Pripísali si štvrtý triumf...

Foto Kenská atlétka Peres Jepchirchirová
OH Tokio
V ženskom maratóne double Kene, pekelné podmienky zvládla najlepšie Jepchirchirová

SAPPORO - Kenská atlétka Peres Jepchirchirová sa v sobotu v Sappore stala olympijskou šampiónkou v maratóne žien. Časom 2:27:20 hodiny predstihla o 16...

Fantastická správa z Tokia! Slovenský štvorkajak vybojoval medailu

TOKIO - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam Botek získal na OH 2020 bronzovú medailu v K4 na 500 m. Vo finále finišoval...

Radosť futbalistiek Kanady
OH Tokio
Rozstrelová dráma vo finále olympijského turnaja: Zlato získali futbalistky Kanady

TOKIO - Futbalistky Kanady získali zlaté medaily na olympijskom turnaji v Tokiu. V piatkovom finále so Švédskom remizovali po riadnom hracom čase aj predĺžení...

Austrálski pozemní hokejisti
OH Tokio
Smiech cez slzy! Prehru vo finále chceli zapiť pivom, zavreli ich v hotelových izbách

TOKIO - Austrálski pozemní hokejisti chceli zapiť porážku vo finále olympijského turnaja s Belgickom pivom, za čo skončili s pokarhaním a v izolácii v...