OH Tokio - strana 7

Foto Na snímke slovenský reprezentant
OH Tokio
Matej Tóth bojoval sám so sebou: Jedny z najťažších pretekov, aké som absolvoval

SAPPORO - Posledná päťdesiatka na olympiáde i posledná Mateja Tótha. Obhajca zlata z Ria priznal, že to bolo jedny z najťažších pretekov, aké absolvoval....

Na snímke volejbalistky USA
OH Tokio
Volejbalistky USA postúpili do finále olympijského turnaja: V semifinále na nich nestačilo Srbsko

TOKIO - Volejbalistky USA postúpili do finále olympijského turnaja. V semifinále zdolali obhajkyne striebra Srbky 3:0 na sety.

Bieloruska Kristina Cimanovská
OH Tokio
Kauza olympioničky Cimanovskej: Dvom bieloruským trénerom odobrali akreditácie

TOKIO - Medzinárodný olympijský výbor odobral akreditácie bieloruským trénerom Jurijovi Mojsevičovi a Arturovi Šumakovi. Zároveň ich vylúčil z olympijskej...

Program OH na dnes
OH Tokio
Program dňa na Olympijských hrách v Tokiu (Piatok 6. augusta)

Harmonogram športových disciplín na letných Olympijských hrách v Tokiu.

Foto Na snímke slovenská posádka
Slováci na OH
Káštvorka ukázala svoju silu! Skvelý výkon a suverénny postup do semifinále

TOKIO - Slovenský štvorkajak v zložení Samuel Baláž, Denis Myšák, Erik Vlček, Adam Botek sa na OH 2020 v Tokiu prebojoval priamo do sobotňajšieho semifinále...

Kríza ho odsunula z bojov o medaily: Matej Tóth sa rozlúčil s kariérou!

SAPPORO - Poľský reprezentant Dawid Tomala získal olympijské zlato v chôdzi na 50 kilometrov. Trať v Sappore zvládol za 3:50:08 hodiny, druhého Jonathana...

Kolumbijská trojskokanka Caterine Ibargüenová
OH Tokio
Olympijskú medailu do zbierky už nepridá: Koniec kariéry? OH v Tokiu boli jej posledné

TOKIO - Kolumbijská trojskokanka Caterine Ibargüenová oznámila, že OH 2020 v Tokiu boli jej posledné olympijské hry.

Ukrajinky Marta Fiedinová a
OH Tokio
Tak toto nie! Organizátori to naozaj prepískli: Ukrajinky nevedeli, čo si majú myslieť

TOKIO - Organizátori OH 2020 sa ospravedlnili ukrajinským akvabelám, ktoré počas odovzdávania medailí omylom predstavili ako Rusky.

Foto Francúzski volejbalisti sa radujú
OH Tokio
Francúzi premiérovo do volejbalového finále: V súboji o zlato ich čakajú Rusi

TOKIO - Vo finále olympijského turnaja volejbalistov sa stretnú tím Ruského olympijského výboru (ROC) a Francúzi. Rusi v semifinále vyradili obhajcov titulu...

Foto Radosť Evana Fourniera
OH Tokio
Semifinálová dráma a víťazstvo o jediný bod! O zlato zabojujú Francúzi a USA

TOKIO - Basketbalisti Francúzska postúpili do finále olympijského turnaja. V druhom štvrtkovom semifinále v Tokiu zdolali Slovinsko tesne 90:89 a v boji...

Olympijskou šampiónkou v skoku
OH Tokio
Šampiónkou v skoku o žrdi sa stala Nageottová, Gardiner triumfoval v behu na 400 metrov

TOKIO - Olympijskou šampiónkou v skoku o žrdi sa stala americká atlétka Katie Nageottová. Striebornú medailu vybojovala Ruska z tímu ROC Anželika Sidorovová,...

Foto Belgičania vybojovali zlato, vo
OH Tokio
Úradujúci majstri sveta ovládli aj olympiádu: Pozemní hokejisti Belgicka vybojovali zlato

TOKIO - Pozemní hokejisti Belgicka získali zlato na olympijskom turnaji v Tokiu. Úradujúci majstri sveta zdolali vo finále Austráliu až v rozstrele 3:2,...

OH Tokio
Úradník išiel do toho s pokorou: Preteky sa nevzdávajú a olympiáda už vôbec

SAPPORO - Ako prvý zo štvorice slovenských chodcov na OH v Japonsku si vyskúšal náročné podmienky v Sappore Miroslav Úradník. Debutant pod piatimi kruhmi...

Britský dráhový cyklista Matthew
OH Tokio
Brit Walls triumfoval na OH v Tokiu v disciplíne omnium, striebro získal Novozélanďan Stewart

TOKIO - Britský dráhový cyklista Matthew Walls triumfoval na OH v Tokiu v disciplíne omnium. Striebro získal Novozélanďan Campbell Stewart, bronz si vyjazdil...

FotoVideo Martina Sabbatiniová pózuje so
Video OH Tokio
VIDEO Manželia Sabbatiniovci stále snívajú: Rory zanechal mladšej generácii krásny odkaz

BRATISLAVA - Mimoriadny úspech na olympijských hrách v Tokiu dosiahol golfista Rory Sabbatini, ktorý vybojoval pre Slovensko striebornú medailu. Po jeho...

Foto Francúzski hádzanári si štvrtýkrát
OH Tokio
Superfavorit nezaváhal: Francúzi zdolali Egypt a sú štvrtýkrát v rade vo finále

TOKIO - Francúzski hádzanári si štvrtýkrát za sebou zahrajú finále na olympijských hrách. Vo štvrtkovom úvodnom semifinále na turnaji v Tokiu zdolali Egypt...

Foto Olympijským šampiónom v chôdzi
OH Tokio
Zlato v chôdzi na 20 km si vybojoval Talian Stano, Úradník prišiel do cieľa na 41. mieste

TOKIO - Olympijským šampiónom v chôdzi na 20 km sa na OH v Tokiu stal taliansky atlét Massimo Stano. Striebro na trati v Sappore získal domáci Koki Ikeda,...

Sklamaný Američan Cravon Gillespie
OH Tokio
Američania opäť zlyhali v štafete a prvýkrát v histórii sú mimo finále: Bolo to totálne fiasko

TOKIO - Americkí atléti ani v Tokiu nezískajú medailu v štafete 4x100 metrov. Prvýkrát v olympijskej histórii sa im však stalo, že si nezabezpečili postup...