Výsledky Tour de France 2014

Thibaut Pinot, Vincenzo Nibali,
Tour de France výsledky
Zaspomínajme si na tohtoročnú Tour: Toto sú víťazi, porazení, ale aj bojovníci a smoliari

PARÍŽ- Stoprvý ročník Tour de France je minulosťou. Skončil sa suverénnym triumfom Taliana Vincenza Nibaliho, ktorý počas troch týždňov len dva dni nemal...

Peter Sagan
Cyklistika
Šéf slovenskej cyklistiky vychválil Sagana: Je maximalista a k tomu si vychoval aj fanúšikov

PARÍŽ - Prezident Slovenského zväzu cyklistiky (SZC) Peter Privara považuje 101. ročník Tour de France za veľký sviatok pre priaznivcov slovenskej cyklistiky....

Peter Sagan po tretíkrát
Peter Sagan na TdF
Šéf tímu Cannondale o budúcnosti Petra Sagana: Ako to teda bude?

PARÍŽ - Minimálne do 1. augusta sa bude o ďalšej budúcnosti slovenského cyklistu Petra Sagana len špekulovať. Jeho koniec v tíme Cannondale je verejným...

FotoVideo Peter Sagan
Video Peter Sagan na TdF
Saganove super pocity a úľava po Tour: O ďalších krokoch a príprave na majstrovstvá sveta

PARÍŽ - V tvári cyklistu Petra Sagana sa po dojazde Tour de France v Paríži zračila veľká radosť i úľava. Tretíkrát v rade získal na najslávnejších etapových...

Leopold König
Tour de France zaujímavosti
Český cyklista König najväčším prekvapením Tour: Desať dní katastrofa, zvyšok nebo

EVRY - Český cyklista Leopold König patril medzi najväčšie prekvapenia Tour de France. Jazdec tímu NetApp Endura, ktorý na pretekoch štartuje len vďaka...

FotoVideo Tony Martin
Video Tour de France výsledky
Tony Martin sa stal kráľom časovky, veľmi dobrý výkon Petra Velitsa

PÉRIGUEX - Nemec Tony Martin potvrdil pozíciu najväčšieho favorita sobotňajšej predposlednej 20. etapy cyklistických pretekov Tour de France a vyhral časovku...

FotoVideo Peter Sagan bol opäť
Saganovi sa lepí na päty obrovská smola: Pár kilometrov pred cieľom hromadný pád!

BERGERAC - Litovský cyklista Ramunas Navardauskas z tímu Garmin-Sharp sa stal víťazom piatkovej 19. etapy na 101. ročníku Tour de France, ktorá viedla...

FotoVideo Peter Sagan stále v
Senzačný Sagan vybojoval zelený dres, stačí mu prísť do cieľa: Neohrozený líder Nibali

HAUTACAM - Talian Vincenzo Nibali sa stal víťazom 18. etapy cyklistických pretekov Tour de France z Pau na Hautacam (145,5 km) a v pyrenejských kopcoch...

FotoVideo Peter Sagan (v zelenom)
Peter Sagan získal ďalšie body, Velits bol dlho v úniku: Radosť Poliaka Majku v cieli

SAINT LARY PLA D´ADET - Po Alpách dominuje Poliak Rafal Majka na cyklistickej Tour de France aj v Pyrenejách a v stredu vyhral 17. etapu, ktorá viedla...

Foto Michael Rogers triumfoval v
Cyklistika
Najdlhšia etapa Tour korisťou Rodgersa, Sagan neohrozeným držiteľom zeleného dresu

BAGNÉRES DE LUCHON - Austrálčan Michael Rogers z tímu Tinkoff-Saxo triumfoval v šestnástej etape cyklistických pretekov Tour de France, ktorá viedla z...

Rui Costa
Zakliata Tour naďalej kosí jazdcov: Šesť etáp pred koncom odstúpil ďalší majster sveta!

CARCASSONNE - Pelotón Tour de France opúšťa ďalší skvelý cyklista - úradujúci majster sveta Rui Alberto Costa. Dvadsaťsedemročný Portugalčan z tímu Lampre...

FotoVideo Alexander Kristoff pred Petrom
Peter Sagan opäť veľmi blízko víťazstva, po dramatickom závere prišli slzy

NIMES - Slovenský cyklista Peter Sagan sa opäť nedočkal víťazného etapového špurtu v 101. ročníku Tour de France. V nedeľňajšej 15. etape so štartom v...

FotoVideo Rafal Majka vo finiši
Peter Sagan vyhral šprint a zvýšil náskok, kráľom Álp po skvelom úniku Poliak Majka

RISOUL - Slovenský cyklista Peter Sagan má po sobotňajšej 14. etape z Grenoble na vrchol Risoul, ktorá merala 177 km a vyhral ju Poliak Rafal Majka, už...

Foto Vicenzo Nibali tretí raz
Veľkého lídra na Tour nedokážu zastaviť: Sagan s Velitsom sa v horách natrápili

CHAMROUSSE - Jasný líder dosiahol skvelé tretie víťazstvo na tohtoročnej Tour de France. Talian Vincenzo Nibali po výhre v 13. etape vedie v priebežnom...

Foto Peter Sagan
Peter Sagan hovorí o osude na Tour: Veľa cyklistov by mu toto závidelo!

SAINT ÉTIENNE - Slovenský cyklista Peter Sagan bol vo štvrtok opäť máličko od zisku etapového vavrínu na Tour de France. Dvanásta etapa zaviedla pelotón...

FotoVideo Alexander Kristoff a Peter
Peter Sagan opäť na skvelom druhom mieste: Etapa sa nezaobišla bez škaredých pádov

SAINT ÉTIENNE - Slovenskému cyklistovi Petrovi Saganovi opäť len veľmi tesne ušlo víťazstvo v etape na Tour de France. Šprintérsky líder tímu Cannondale...

FotoVideo Peter Sagan v 11.
Peter Sagan zažil na Tour veľkú smolu: Na záver etapy bol sám, zostáva v zelenom

OYONNAX - Víťazom 11. etapy na 101. ročníku cyklistických pretekov Tour de France (TdF) sa stal domáci Tony Gallopin. Jazdec stajne Lotto Belisol si na...

FotoVideo Ošetrovaný Alberto Contador po
Peter Sagan vyhral šprint, v dramatickej etape odstúpil najväčší favorit Tour

PARÍŽ - Talian Vincenzo Nibali sa stal víťazom 10. etapy na 101. ročníku cyklistických pretekov Tour de France (TdF). Jazdec tímu Astana zvládol najlepšie...

Peter Sagan po prvej vrchárskej etape naďalej v zelenom, Nibali prišiel o žltý dres

MULHOUSE - Nemec Tony Martin sa stal víťazom nedeľňajšej 9. etapy cyklistických pretekov Tour de France, ktorá viedla z Gérardmeru do Mulhouse a merala...

FotoVideo Peter Sagan pred ôsmou
Video Cyklistika
Peter Sagan na Tour pokračuje v zelenom: Životný úspech francúzskeho cyklistu

GÉRARDMER LA MAUSELAINE - Francúz Blel Kadri dosiahol životný úspech, keď sa stal víťazom 8. etapy 101. ročníka cyklistických pretekov Tour de France z...