Slovenskí športovci na ZOH 2018 - strana 5

Foto Andreas Žampa bol blízko
Slováci na ZOH 2018
Andreas Žampa bol blízko najlepšieho kariérneho výsledku: Časom to možno bude mrzieť viac!

JANGPCHJONG - Zo zjazdára Andreasa Žampu rastie solídny špecialista na obrovský slalom.. Škoda len, že svoje jazdy nie vždy doťahuje do cieľa. Na jeho...

Foto Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová
Zlatá Nasťa ešte nekončí! Stále som si nesplnila dva osobné ciele

ALPENSIA - Otázka o blížiacom sa konci kariéry sa núkala automaticky, ale odpoveď biatlonistky Anastasie Kuzminovej (33) bola milo prekvapujúca. Pred sezónou...

Foto Adam Žampa
Skvelý Adam Žampa, Andreas obrovský slalom nedokončil: Hirscher so šancou na zlatý hetrik

JANGPCHJONG - Osem rokov čakal lyžiar Marcel Hirscher na zlatú medailu zo zimných olympijských hier a teraz má hneď dve za päť dní. Po triumfe v alpskej...

Foto Anastasia Kuzminová sa teší
Kuzminová prepisuje históriu biatlonu: Fantastické víťazstvo spôsobom štart - cieľ!

PJONGČANG - Anastasia Kuzminová patrila už pred sobotňajšími pretekmi s hromadným štartom k absolútne najúspešnejším biatlonistkám - olympioničkám histórie....

Bezkonkurenčná Kuzminová držala súperky v šachu: Ohlasy zahraničných médií

BRATISLAVA - Ohlasy zahraničných médií na víťazstvo slovenskej biatlonistky Anastasie Kuzminovej v sobotňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom...

FotoVideo Anastasia Kuzminová v cieli
Video Slováci na ZOH 2018
Vychutnajte si najkrajšie VIDEO olympiády: Kuzminová so slovenskou vlajkou si ide po zlato!

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová dnes potešila celé Slovensko, keď na zimnej olympiáde v Pjongčangu vybojovala prvú zlatú medailu...

slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová,
Kuzminovej rodičia prehovorili o krásnom konci kariéry: Môže byť ešte niečo lepšie?

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová získala na ZOH v Pjongčangu zlatú medailu v pretekoch s hromadným štartom. Na 12,5 km trati zdolala...

Foto Slovenský brankár Branislav Konrád
Dráma do posledného nájazdu: Slováci bez priameho postupu!

PJONGČANG - Slovenskí hokejisti prehrali v sobotu vo svojom záverečnom zápase v B-skupine na ZOH v Pjongčangu so Slovinskom 2:3 po predĺžení a nájazdoch....

Video Zimné športy
Kuzminovej zlatý úspech vyvoláva šialenstvo: Najlepšie to vystihol prezident Kiska

PJONGČANG - Slovenská biatlonistka Anastasia Kuzminová získala s náskokom 18,8 sekundy zlatú medailu v sobotňajších pretekoch na 12,5 km s hromadným štartom...

FotoVideo Na snímke slovenská biatlonistka
VIDEO Prvé slová zlatej Kuzminovej: Neuveriteľné! Sama som to netušila

Na snímke slovenská biatlonistka
Kuzminová prepísala slovenskú históriu: S ďalším zlatom najúspešnejšou športovkyňou!

PJONGČANG - Biatlionistka Anastasia Kuzminová už je najúspešnejšou športovkyňou na olympijských hrách (OH) a zimných olympijských hrách (ZOH) v ére samostatnosti...

FANTÁZIA! Famózna Kuzminová vybojovala pre Slovensko prvé zlato

Foto Tréner Craig Ramsay (Slovensko)
Slovákov trápi stará známa choroba: Jedna vec ich proti USA viackrát rozčúlila

PJONGČANG - V štatistikách olympijského turnaja slovenskí hokejisti tradične nefigurujú v popredí kolónky buly.

Foto Petra Vlhová
Vlhová otvorene priznáva: Brala som to ako tréning! S Magonim sme už prišli na chybu

ČONGSON - Deň po nezvládnutom slalome na zimných olympijských hrách v Pjongčangu (13. miesto) si Petra Vlhová išla vylepšiť náladu na super G. Neočakávala...

Foto Ester Ledecká
Obrovský šok a senzácia! Česko sa prebúdza do zlatého rána, Vlhová výrazne zaostala

PJONGČANG - Šokujúcou víťazkou ženského super G na ZOH 2018 v kórejskom Pjongčangu sa napokon stala česká reprezentantka Ester Ledecká. Stále iba 22-ročná...

Slovenskí hokejisti sa tešia
Slovenskí hokejisti prezradili recept na Slovincov: Bojovať by mali v tejto zostave

PJONGČANG - Čo americkí a ruskí hokejoví čerti nechceli, vo vyvrcholení základnej B-skupiny olympijského turnaja sa bude rozhodovať s nimi aj bez nich....

Foto Petra Vlhová v cieli
ZOH 2018
Sklamaná Vlhová sa nechcela vyhovárať: Po tomto je ťažké nájsť motiváciu

JANGPCHJONG - Sklamanie či skôr frustrácia sú zrejme správne slová, ktoré sa dali vyčítať z tváre Petry Vlhovej po pokazenom slalome v kórejskom Pjongčangu....

Slovenská chuť po medailách narastá: Dvojitá šanca a snaha uchmatnúť zlato!

PJONGČANG - Biatlonistka Anastasia Kuzminová sa v sobotu v juhokórejskom Pjongčangu môže prepracovať na čelo dvoch historických olympijských medailových...

Foto Na snímke slovenskí hokejisti
Hokej na ZOH 2018
Slováci po prehre s USA nepanikária: Sme tím bojovníkov, máme ešte jednu šancu!

KANGNUNG - Po víťazstve nad Olympijskými športovcami z Ruska (3:2) prišla prehra s Američanmi (1:2). Slovenskí hokejisti v dejisku ZOH 2018 kórejskom Kangnungu...

Foto Hráči USA sa tešia
Američania po tesnej výhre: Ani neuveriteľný gól Slovákov nás nezlomil!

PJONGČANG - Hlasy po piatkovom zápase Slovensko - USA (1:2) v rámci základnej B-skupiny turnaja hokejistov na ZOH 2018 v juhokórejskom Pjongčangu: